Rundālē uzņēmēji diskutēs par rekonstruējamiem ceļiem 2

Rundāles novada Uzņēmēju konsultatīvās padomes otrajā sēdē 4. septembrī spriedīs par pašvaldības ceļu rekonstrukcijas kritērijiem, informē pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Kristīne Kociņa.
 
Sēdē plānots precizēt rekonstruējamo ceļu sarakstu. Diskusija paredzēta par projektu konkursu «Pamatpakalpojumi un ciematu atjaunošana lauku apvidos». Tā mērķis ir lauku teritorijās uzlabot infrastruktūru, lai veicinātu uzņēmējdarbību un saglabātu apdzīvotību. Projekts paredz atbalstīt pašvaldības grantsceļu būvniecību vai pārbūvi.

Katra pašvaldība pēc diskusijām ar vietējiem uzņēmējiem, ievērojot vietējo uzņēmēju intereses un līdzvērtīgu uzņēmējdarbības konkurētspēju, sarindos rekonstruējamos ceļus prioritāra secībā, skaidro K. Kociņa.

Pasākumam pieejamais finansējums ir sadalīts kvotās. Rundāles novadam ir iespēja līdz 2020. gadam apgūt 1,17 miljonus eiro. Novada uzņēmējdarbības un kompetenču attīstības centra vadītāja Ludmila Knoka uzņēmējus iepazīstinās ar Ministru kabineta izstrādātajiem noteikumiem par atbalsta piešķiršanas kārtību.

Padomes otrajā sēdē valsts akciju sabiedrības «Latvijas Valsts ceļi» Bauskas nodaļas vadītājs Dzintars Dzenis stāstīs par valsts ceļu rekonstrukcijas un ikdienas uzturēšanas kartību. Paredzēta arī dalībnieku brīva diskusija par citiem aktuāliem jautājumiem.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Domīte

Tomēr būs jēga no tās uzņēmēju padomes!

pirms 5 gadiem, 2015.09.04 08:41

Vietējās ziņas