Rundālē uzstādīs bankomātu 3

Rundāles novads ir viena no retajām Latvijas pašvaldībām, kurā nav neviena bankomāta. Šogad šo situāciju mainīt apņēmusies a/s «Swedbank» un nākusi ar piedāvājumu līdz gada beigām Rundālē un vēl 14 pašvaldībās uzstādīt bankomātus.
 
«Pēc citu banku īstenotām klientu apkalpošanas modeļa izmaiņām novērojām banku ikdienas pakalpojumu pieejamības pasliktināšanos vairākos novados. Lai tomēr nodrošinātu banku pakalpojumu pieejamību visā valstī, tostarp 100% skaidras naudas pieejamību ikvienā novadā, «Swedbank» nāca klajā ar minēto piedāvājumu,» stāsta «Swedbank» ārējās komunikācijas vadītāja Vineta Savicka.

Viņa atklāja, ka pašlaik ir sāktas sarunas ar novadu domēm, jo tieši pašvaldība vislabāk pārzinot situāciju un spēšot noteikt bankomātam vispiemērotāko vietu, savukārt banka sekos rekomendācijām un loģikai, ka bankomātam ir jāatrodas vietā, kur tas ir ērti pieejams pēc iespējas lielākam cilvēku lokam.

Rundāles novada domes priekšsēdētājs Aivars Okmanis paskaidroja, ka ar banku vienojušies turpināt izvērtēt iespējamās vietas pie Rundāles pils vai pie novada domes ēkas. «Drošības nolūkos abas puses vairāk sliecas uz domes ēkas izvēles pusi. Bankomāta uzstādīšanas laiks varētu tikt pieskaņots vienotā klientu apkalpošanas centra izveides projektam domes ēkā, kas paredzēs arī nodrošināt piekļuvi personām ar kustību traucējumiem,» atklāja A. Okmanis.

Lūdzot priekšsēdētāju precizēt iespējamo bankomāta uzstādīšanas brīdi, A. Okmanis atbildēja, ka laiks ir atkarīgs no Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas. «Tās plānos ietilpst minēto klientu apkalpošanas centru «palaist» otrajā pusgadā, bet es nevaru atbildēt vai solīt ministrijas vietā, jo projektu izsludināšana nereti ļoti aizkavējas. Konkrētu datumu nosaukšana būtu lasītāju maldināšana,» pārliecināts A. Okmanis.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Lita

Paldies manai bankai!!!!!!!Noteikti vajag pie Domes,jo te ir cilvēki, kuri pēc tā ilgojas.

pirms 5 gadiem, 2015.05.13 18:43

ņemot vērā

to, ka iepriekšējā banka pārtrauca bankomāta uzturēšanu, kā vienu no iemesliem minot pārāk mazu apgrozījumu, tad šaubos, ka pie domes tam būs lielāka lietderība.
Tieši iepriekšējā vietā piestāja neskaitāmi tūristu autobusi, gāja veikalā un izmantoja tieši iespēju izņemt skaidru naudu. Ja ar tūristu autobusiem ir par maz, tad šaubos, ka iedzīvotāji vien spēs nodrošināt pietiekamu bankomāta "apgrozījumu".
Vismaz rakstā tas nekur nav pieminēts un skaidrots...

pirms 5 gadiem, 2015.05.13 21:12

rundāliete

Noteikti vjg swedbankas bankmātu. Iepriekš tak bij pils veikalā un kaut kādas fig viņu zin bankas. Kapēc mazs apgrozījums? Tpc,ka pa katru naudas izņemšu no konta tik noskaitīti 3-5 Ls ( tai laikā vel bij Ls).

pirms 5 gadiem, 2015.05.14 16:27

Vietējās ziņas