Rundāles novadā atbalsta jauniešu aktivitātes 1

Rundāles novada dome lēmusi piešķirt finansējumu projekta īstenošanai biedrībai «Mums pieder pasaule», informē Kristīne Līdaka, Rundāles novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste.

Rundāles novada pašvaldība no budžeta piešķirs finansējumu 500 eiro apmērā biedrības «Mums pieder pasaule» projekta «Biedrības «Mums pieder pasaule» pasākumu organizēšana un jauniešu iniciatīvu īstenošana» realizācijai.

Finansējuma pamatotība vērtēta saskaņā ar Rundāles novada domes nolikumu «Par finansiālā atbalsta piešķiršanu Rundāles novada sabiedrisko organizāciju darbībai». Biedrība ar Rundāles novada domes atbalstu plāno īstenot piecas aktivitātes: biedrību «Mums pieder pasaule» un «Inicio» radītās spēles «Rundāles pils šausmu spēle» detaļu izgatavošanu; pasākumu «Ielec 1. septembrī!»; piparkūku mīklas meistarklasi un pēcāk piparkūku darbnīcu un nu jau tradicionālo Trako zinātnieku nakti, skaidro K. Līdaka.

Projekta iesniegumu domei bija sagatavojusi biedrības «Mums pieder pasaule» vadītāja Vita Reinfelde. Viņa atzina, ka novada pašvaldības atbalsts ir vērtīgs, jo ideju daudz, tāpēc svarīgi, ka vismaz daļu no tā visa iespējams realizēt. Sadarbība arī ar jauniešu biedrību «Inicio» ir veiksmīga. Piparkūku darbnīcas aktivitātes, piemēram, kopā sāks novembrī un piparkūku mājiņas izstādē būs apskatāmas Svitenes bibliotēkā līdz pat Ziemassvētkiem.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

inta

Šī ir reāli laba biedrība,kura mākslīgi nesagudro kaut ko, lai saņemtu naudu.Kāda ir vajadzība pēc biedrībām,kuras sagudro kaut ko un jaucas sporta,sociālajos un kultūras pasākumos Ir patīkami redzēt veikumu.

pirms gada, 2020.05.10 14:28

Vietējās ziņas