Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Rundāles novadā atklās jauniešu informācijas punktu 3

Piektdien, 12. jūlijā, plkst. 16 pirmsskolas izglītības iestādē «Mārpuķīte» Saulainē jauniešu informācijas punkta atklāšanas pasākumā tiks prezentēta «Runājošā siena» un punkta izmantošanas iespējas jauniešu vidū, tā ziņo Rundāles novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Kristīne Kociņa.
 
Pasākumu paredzēts sākt ar svinīgu atklāšanu un laba vēlējumiem muzikāli sportiskā izpildījumā no visām trim Rundāles novada jauniešu biedrībām – «Inicio», «Eureka» un «Mums pieder pasaule». Šo organizāciju jaunieši ir aktīvi līdzdarbojušies projekta sagatavošanā, kas ļāvis realizēt informācijas punkta izveidi. 

Tāpat notiks prezentācija par informācijas iegūšanas veidiem jauniešiem paredzētajā punktā, klātesošo iepazīstināšana ar infopunkta darbības galvenajiem virzieniem un aktualitātēm jauniešu informācijas ieguves avotos, prezentācijas par brīvā laika pavadīšanas iespējām Rundāles novadā, par iesaistīšanos dažādos novada pasākumos un organizācijās. Kā arī norisināsies diskusijas brīvā gaisotnē, un tiks veidota «Runājošā siena», uz kuras ik mēnesi notiks informācijas aktualizēšana un pielāgošana kādai konkrētai tematikai.

Pašlaik informācijas punktā ir izveidots jauniešiem paredzamo aktivitāšu grafiks līdz novembrim. Ir sagaidāma jauniešu nevalstisko organizāciju sadraudzības diena, kad notiks izzinošo un prāta spēļu turnīrs un āra aktivitātes Mežotnes pilskalnā. Tāpat ir paredzētas tikšanās ar novada domes darbiniekiem un deputātiem, pasākumi, kas veltīti veselības jautājumiem, kā arī citas informatīvas un izklaidējošas tikšanās.

Projekta laikā tika iegādāts inventārs dažādu informatīvu pasākumu organizēšanai – multifunkcionāla ierīce ar printeri, skeners un kopētājs, portatīvais dators ar programmatūru, televizors, videokamera un mājas kinozāle. Lai sniegtu jauniešiem iespēju lietderīgi pavadīt brīvo laiku, nopirkts tenisa galds, novusa komplekts, dažādas izzinošās un prāta spēles. «Runājošās sienas» izveidošanai un aktualizēšanai ir iegādāts infostends, statīva tāfele, foto izstādīšanas komplekti, sliede ar slīdošajiem āķīšiem un trosītēm informācijas eksponēšanai.

Šāda vieta ir tapusi pēc projekta «Informācijas punkta jauniešiem izveide Rundāles novadā» apstiprināšanas. Projekts pilnā apmērā tiek finansēts no Izglītības un zinātnes ministrijas, kopējās izmaksas ir 4189 lati. «Informācijas punkts Saulainē tiek veidots kā Rundāles novada jauniešu centra Svitenē struktūrvienība. Ar laiku tiek plānots šādus punktus veidot visās novada lielākajās apdzīvotajās vietās,» informē projekta vadītāja, speciāliste IT un izglītības jomā Zinaida Sparāne.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

līga

visa jau būtu jauki,jaunieši Pilsrundālē tāpat kā lidz šim varēs staigāt pa ielām,jo līdz Saulainei vēl jānokļust.

pirms 7 gadiem, 2013.07.12 07:45

jaunieties

Pilnīgi pareizi!

pirms 7 gadiem, 2013.07.13 09:10

lauciniece

Varētu domāt, ka jaunieši ir tikai Pilsrundālē...

pirms 7 gadiem, 2013.07.19 07:29

Vietējās ziņas