Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Rundāles novada deputāti varēs attālināti piedalīties domes sēdēs

Rundāles novada dome pagājušajā nedēļā atbalstījusi grozījumus pašvaldības nolikumā, kas turpmāk tautas priekšstāvjiem paredzēs iespēju sēdēs piedalīties un lēmumus pieņemt attālināti, portālu informēja vietvaras sabiedrisko attiecību speciāliste Kristīne Līdaka.

Minētajos grozījumos noteikts, ja domes deputāts sēdes laikā atrodas citā vietā un veselības stāvokļa vai komandējuma dēļ nevar ierasties sēdes norises vietā, komitejas vai domes priekšsēdētājs var noteikt, ka sēdes norisē tiek izmantota videokonference. Domes deputāts uzskatāms par klātesošu sēdē un ir tiesīgs piedalīties balsošanā, neatrodoties sēdes norises vietā, ja viņam ir nodrošināta tehniska iespēja piedalīties sēdē ar videokonferences palīdzību, ir nodrošināta elektroniskā balsošana tiešsaistē.

Nolikuma grozījumi iepriekš izskatīti un vienbalsīgi apstiprināti 19.marta apvienotajā Sociālo, izglītības, kultūras jautājumu un Finanšu komitejas sēdē.

Šādu Rundāles novada pašvaldības nolikuma grozījumu nepieciešamību, galvenokārt, noteikusi ārkārtas stāvokļa situācija valstī «Covid 19» ierobežošanai. Lēmums arī turpmāk noteiks iespēju pie nosauktajiem apstākļiem - veselības stāvokļa vai komandējuma dēļ domes deputātam būt klātesošam, lemt un balsot par jautājumiem esot attālināti un tiešsaistē.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas