Rundāles novadā meklēs sakoptākās sētas 6

No 1.jūlija līdz 30.septembrim Rundāles novadā noritēs konkurss «Rundāles novada sakoptākā sēta», kurā tiks vērtētas lauku sētas ārpus apdzīvotām vietām un ģimenes mājas apdzīvotās vietās, portālu informēja pašvaldībā.

Rundāles novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Kristīne Līdaka norādīja, ka līdzīgi kā iepriekšējos gados konkursantu vērtēšana notiks divās kārtās.


Laika posmā no 1.jūlija līdz 31.jūlijam Rundāles, Svitenes un Viesturu pagastos notiks sakoptāko sētu izvērtēšanas  pirmā kārta. Komisija izvirzīs konkursa otrajai kārtai ne mazāk par piecām sakoptākajām sētām katrā vērtēšanas grupā.

Laika posmā no 1.augusta līdz 30.septembrim notiks konkursa izvērtēšanas  otrā kārta. Komisija izvērtēs pirmajā kārtā izvirzītās sakoptākās sētas un noteiks galveno balvu un trīs nomināciju ieguvējus katrā vērtēšanas grupā.

Atbilstoši nolikumam, konkursa  dalībnieku  novērtēšana  notiek  pēc  punktu  sistēmas. Komisijas locekļi izvērtē redzēto un piešķir  punktus katram  vērtēšanas  kritērijam ,aizpilda  vērtēšanas  tabulu par  katru  vērtējamo  objektu. Komisijas locekļu aizpildītās tabulas tiek apkopotas, izrēķinot kopējo punktu skaitu katrai sētai.

Par konkursa galvenās balvas ieguvēju tiek atzīta lauku sēta ārpus apdzīvotām vietām un ģimenes māja apdzīvotās vietā, kuras savā vērtēšanas grupā saņēmušas vislielāko punktu skaitu.

Konkursa galvenās balvas ieguvēja īpašumā nonāk plāksne «Rundāles novada sakoptākā sēta». Katrā vērtējamajā grupā trīs nomināciju ieguvējiem tiek piešķirti Rundāles novada domes atzinības raksti un balvas. Uzvarētāju apbalvošana notiek svinīgajā  pasākumā, kas  veltīts  Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienai.

Ar visu konkursa nolikumu iespējams iepazīties Rundāles novada pašvaldības mājas lapā.


Pievieno komentāru

Komentāri 6

mazdārziņš

Kad skatīsies arī nesakoptos mazdārziņus, gan tos , kuriem ir saimnieki, gan tos, kuri pieder pašvaldībai?
Kāds taču par to atbild.

pirms 11 mēnešiem, 2020.07.02 16:33

daiļdārzs

Kādreiz katrā pagastā tādas meklēja,brauca neaicināti un vazājās pa sētām. Vai tā drīkst? Un tad katra ķertā tante skrēja dekorēt ar visādiem krūmiem un stādiem pagalmu. Cita tur bija varen pārcentusies.

pirms 11 mēnešiem, 2020.07.02 21:10

piekriitu

ai, citi jau tur tiešam paarcenšas, sbaksta tos augus un kruuus, citu uz cita, taa teikt, visu gribaas, visu vaig, beigaas nav vietas kur staadiit_)) daza laba pagalms izskataas piebaazts ar tiem puku podiem un dekoriem kaa lielveikala izpaardosanas pagalmaa)) un citam atkal izrādīšanās tautaam. , galigi nevaidziga lieta. nu ja nav ko cita dariit, ta var taa bakstities pa pagalmiem, a kam lopi un lielie sakņu daarzi, tiem nav laika seeet vienaa vietaa un kimereeties ar nevaidzigiem niekiem. noplauj tik zaalienu un pujeņu kruumu un soliņu- un miers. un ari skaisti pa vienkaaršo. kam nepatiik- lai neskataas!. )))

pirms 11 mēnešiem, 2020.07.02 21:27

Facts

Ir jau tadas kam tikai pukudobes interese, man tadas parautas nepatik.

pirms 11 mēnešiem, 2020.07.03 17:42

Aga

Pareizi, kam lopiņi, tad nav laika, un ja vēl trāpās, kad nav nopļauta zāliens, vismaz pie manis nav braukuši, ka viņi saka apmeklēs katru viensētu!

pirms 11 mēnešiem, 2020.07.02 22:21

Vietējās ziņas