Rundāles novadā no upes izcelts bojāgājis cilvēks

Vakar, 27. jūlijā, ugunsdzēsēji-glābēji Rundāles novadā no upes izcēla bojāgājušu cilvēku un nodeva Valsts policijas darbiniekiem.

Mirušais bija 1970. gadā dzimis vīrietis, par kura bezvēsts pazušanu ģimene bija ziņojusi policijai. Bojāgājušais bija bez vardarbīgas nāves pazīmēm. Apstākļu noskaidrošanai sākts kriminālprocess, precizē Ieva Šmidre, Valsts policijas Zemgales reģiona priekšnieka palīdze.

Savukārt Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) atgādina, lai ievēro piesardzību atpūtā pie un uz ūdens. VUGD ugunsdzēsēji- glābēji šogad no ūdenstilpēm izcēluši jau 75 bojāgājušus cilvēkus. Īpaši VUGD aicina vecākus izskaidrot bērniem jautājumus par drošību uz ūdens, piemēram, to, ka bērni nedrīkst doties peldēties vienatnē, peldēt tālu no krasta un to, ka dižošanās ūdenī un savu spēku pārvērtēšana var beigties ar nelaimi.

Vēl vakar, 27. jūlijā, plkst. 7.51 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma izsaukumu uz Iecavas novadu, kur dega kravas automašīna 8 m2 platībā. Plkst. 8.46 ugunsgrēks likvidēts, informē Anete Strazdiņa, VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore.

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no 27. jūlija plkst. 6.30 līdz 28. jūlija plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Zemgales reģiona brigāde saņēma septiņus izsaukumus – divus uz ugunsgrēku dzēšanu, četrus uz glābšanas darbiem, bet viens no izsaukumiem bija maldinājums.

Kopumā aizvadītajā diennaktī visā Latvijā VUGD saņēma 57 izsaukumus, no kuriem 16 bija uz ugunsgrēku dzēšanu, no tiem viena meža ugunsgrēka dzēšanu, 26 uz glābšanas darbiem, bet 15 no izsaukumiem bija maldinājumi.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas