Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Rundāles novadā noslēdz Uzņēmēju nedēļu 2

Uzņēmēju nedēļas noslēguma pasākuma dalībnieki piektdien, 13. decembrī, Svitenes tautas namā diskutēja par līdzšinējiem panākumiem uzņēmējdarbībā un perspektīvām Rundāles novadā.

Sarīkojuma sākumā plkst. 10 Rundāles novada domes priekšsēdētājs Aivars Okmanis sagaidīja vietējos uzņēmējus, projekta sadarbības partnerus no Bauskas novada pašvaldības, no Pasvales, Biržu un Pakrojas rajona Lietuvā, kā arī citus interesentus, lai atzīmētu Uzņēmēju nedēļas beigas.

Viņš atklāja, ka uzņēmēju forums Rundāles novadā notiek katru gadu. Iesaistoties projektā «Uzņēmējdarbības atbalsta bibliotēku pārrobežu sadarbības tīkla izveidošana», pasākums ieguvis starptautisku noskaņu.

Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra valdes priekšsēdētājs Mārtiņš Cimermanis iepazīstināja ar attīstības stratēģiju 2020. gadam un izaicinājumiem.

Viņš ir pārliecināts, ka labklājības pamats ir produktīvs darbs. «Ja darba nebūs, jaunieši pametīs šīs teritorijas,» atzīst M. Cimermanis, piebilstot, ka nozīmīgs ir ikviens darbs.

Tika apspriesta kooperatīvu loma un ietekme lauksaimniecībā un apskatītas valsts atbalsta programmas uzņēmējiem. Tika demonstrēti uzņēmējdarbības veiksmes stāsti Rundāles novads, aplūkota Bauskas novada un Lietuvas partneru pieredze.

Par uzņēmējdarbībā realizēto, nākotnes iespējām un apbalvotajiem Rundāles novada uzņēmējiem lasiet laikraksta «Bauskas Dzīve» pirmdienas, 16. decembra, numurā.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Darbs

Mārtiņ ,tu saki zelta vārdus un tādam kā tev regulari, tas jāteic skolu jaunatei .Lauki ir tā vieta, kur ir lielas iespējas ielikt lietā savas zināšanas ,enerģiju ...

pirms 6 gadiem, 2013.12.15 09:43

ikss

:zēl, ka izskatās- pieci uzņēmēji sešās rindās

pirms 6 gadiem, 2013.12.16 08:17

Vietējās ziņas