Rundāles novada pagastos asfaltēs vairākas ielas 2

Šovasar jauns asfalta segums gaidāms vairākās Rundāles novada apdzīvotās vietās. Rundāles novada pašvaldības konkursā par Viesturu  pagasta Burtnieku ielas remontu uzvarējusi SIA «Strabag», kas gatava asfaltēt ielu par 37 645 eiro, neskaitot PVN. Savukārt SIA «Ceļinieks 01» atzīta par uzvarētāju konkursā par Pagasta ielas Svitenē remontu. Deviņu firmu konkurencē ceļu būvnieka piedāvātā  līgumcena – 7636 eiro bez PVN – bijusi zemākā. Iepriekšminētā iepirkuma uzvarētājai – SIA «Strabag» – piedāvājums bijis par 245 eiro dārgāks, bet SIA «Mitbau AC» noteiktā cena par tiem pašiem darbiem bijusi krietni augstāka – 18 477 eiro, liecina Iepirkumu komisijas publiskotais protokols.


Rundāles novada domes priekšsēdētājs Aivars Okmanis stāsta, ka Burtnieku iela Viesturos pēdējo reizi pārasfaltēta pirms desmit gadiem. «Bedru bedres lāpītas pa šo laiku, tagad visā garumā būs jauns asfalts,» teic A. Okmanis, piebilstot, ka pērn segums atjaunots valsts ceļam, kas iet caur Viesturiem, tagad sekos pašvaldības artava viesturiešu ērtību labad.


Savukārt Pagasta iela Svitenē ir pavisam niecīgs posms, kas ved uz bērnudārzu. Noslēgtais līgums paredz šīs brauktuves asfaltēšanu, kā arī stāvlaukuma izveidošanu ielas galā. A. Okmanis skaidro, ka ēkā atrodas arī aptieka un ģimenes ārsta pieņemšanas vieta, tālab nepieciešams laukums, kur braucamos novietot.


Šogad iecerēta arī seguma maiņa ielai Saulaines ciemā. Taču pagaidām konkurss uz  šiem darbiem nav izsludināts, jo notiekot sarunas par gāzes vada izbūvi. A. Okmanis norādīja, ka iepirkumu aktualizēs, tiklīdz būs saskaņots projekts un būs precīzi zināms, kuru teritoriju gāzes vads skars. Tāpat plānos ir asfaltēt ielu, kas iet gar Rundāles ūdensdzirnavām.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Laure

Labdien,
Es rakstu, lai informētu jūs, ka mēs piedāvājam individuālie aizņēmumi ar 2% procentu likmi. Mēs varam dot jums aizdevumus, lai iegādātos traktorus vai zemi, lai jūs varētu veikt lauksaimniecību, tirdzniecību, ieguldījumus vai citas lietas, ko vēlaties darīt. Sazinieties ar mums tieši pa pastu: sduplens@gmail.com 

Ar cieņu

pirms gada, 2020.06.18 00:17

Es

Jaa, ka jau parasti Saulaine pagaidis, Okmani proties

pirms gada, 2020.06.18 09:54

Vietējās ziņas