Rundāles novada pedagogi tiksies konferencē

Rundāles novada pedagogu augusta konferencē Pilsrundāles vidusskolā 28. augustā plkst. 10 iepazīstinās ar jaunumiem izglītības jomā, informē pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Kristīne Kociņa.
 
«Konferencē pārrunāsim aktualitātes izglītības jomā un mēģināsim saskatīt iespējas, kā darīt kādu lietu labāk par citām, kā arī teiksim paldies mūsu pedagogiem par iepriekšējā mācību gadā kopīgi paveikto,» par pasākuma plānu informē pašvaldības speciāliste izglītības un IT jomā Zinaida Sparāne. 

Plānots, ka pedagogus uzrunās novada domes priekšsēdētāja vietniece Inta Klīve. Ar aktualitātēm un jaunumiem izglītības jomā iepazīstinās Izglītības un zinātnes ministrijas Izglītības departamenta eksperte Karīna Brikmane. Savukārt Latvijas Universitātes un Rīgas Starptautiskās ekonomikas un biznesa administrācijas augstskolas pasniedzējs Jūlijs Muraškovskis atklās talantīgas domāšanas noslēpumus un to, kā pedagogi var attīstīt to savos audzēkņos.

J. Muraškovskis kopš 1979. gada veic pētniecisko darbu talantīgas domāšanas jomā, ir vairāku rakstu un grāmatu autors par talantīgu domāšanas tehniku zinātnes un mākslas jomās.

Novada labās prakses piemērus demonstrēs Pilsrundāles vidusskolas skolotāja Līga Bajāre, kura ir iesaistījusies Eiropas skolu sadarbības «eTwinning» programmā, un pirmsskolas izglītības iestādes «Mārpuķīte» vadītāja Judīte Zeltiņa, kura stāstīs par ekoskolas kustību un ieguvumiem.

Konferenci noslēgs ar pedagogu godināšanu un muzikālu sveicienu.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas