Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Rundāles novadā rīkos Ekodienu

Sestdien, 24. maijā, Rundāles novadā norisināsies akcija, kurā atkritumu apsaimniekošanas uzņēmums SIA «Ragn-Sells» par katru iedzīvotāju nodoto elektronikas tonnu atkritumu ziedos 15 eiro veselības veicinošām aktivitātēm personām ratiņkrēslos.

 

Atkritumu apsaimniekotājs sadarbībā ar Rundāles novada domi rīko «SIA «Ragn Sells» Ekodienas», informē Rundāles novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Kristīne Kociņa.


Akcijas laikā no Rundāles novada iedzīvotājiem bez maksas tiks pieņemtas nolietotās elektriskās un elektroniskās iekārtas, kas tiek darbinātas ar elektrisko strāvu gan no kontakta, gan baterijām. Tie var būt ledusskapji, veļas mazgājamās mašīnas, putekļu sūcēji, gludekļi, kafijas automāti, tosteri, fēni, datori, monitori, printeri, televizori, radioaparāti, mobilie telefoni un citas elektroierīces. Bez maksas būs iespējams nodot arī dienasgaismas spuldzes, akumulatorus un baterijas.


Aigars Sietiņš, Rundāles novada domes izpilddirektors, stāsta, ka atkritumu savākšanas mašīna kursēs pa noteiktu maršrutu. Pirmais punkts būs izveidots Saulainē pulksten deviņos rītā. SIA «Ragn-Sell» tālāk kursēs uz Svitenes pagastu, pēc tam brauks uz Viesturu pagasta Bērsteli un Viesturiem, noslēgumā – uz Pilsrundāli un Ziedoņiem.


Pārējās maršruta vietās atkritumu savākšana notiks neilgu laiku, vien cauri braucot. A. Sietiņš aicina iedzīvotājus būt atsaucīgiem un izmantot iespēju atbrīvoties no vecām, nederīgām lietām, saudzējot dabu un apkārtējo vidi.


Apdzīvotā vieta

Atkritumu savākšanas vieta

Laiks

Saulaine

Laukums pie Saulaines sociālā centra garāžas

9 – 9.30

Švirkale

 

aptuveni pulksten 9.35

Vecrundāle

 

aptuveni pulksten 9.45

Mazbērstele

 

aptuveni pulksten 9.55

Virsīte

 

aptuveni pulksten 10.03

Svitene

Laukums pie vecās katlumājas

10.10 – 10.40

«Kapūnas»

Pagrieziens no valsts autoceļa

aptuveni pulksten 10.48

Bērstele

Pie daudzdzīvokļu māju atkritumu savākšanas vietas

11 – 11.30

Vairogi

Pie dzīvojamās mājas «Vairogi»

11.35 – 11.45

Viesturi

Pie daudzdzīvokļu māju atkritumu savākšanas vietas

11.55 – 12. 25

Punslavas

Pagrieziens no valsts autoceļa

12.32 – 12. 40

Pilsrundāle2

 

aptuveni pulksten 12.50

Pilsrundāle

Laukums pie katlumājas

13 – 13.30

Ziedoņi

Pie atkritumu savākšanas vietas

13.40 – 13.50


Pievieno komentāru

Vietējās ziņas