Rundāles novada Saulainē veidos bibliotēku

No 1.janvāra darbu sāks Saulaines bibliotēka, lēmusi Rundāles novada dome.

Reorganizējot Pilsrundāles un Vecrundāles bibliotēkas, Pilsrundāles bibliotēkai izveidotas divas nodaļas - Saulaines un Vecrundāles nodaļa. Nolemts, ka Saulaines ciemata iedzīvotāji varēs saņemt bibliotekāro pakalpojumu pirmsskolas izglītības iestādes "Mārpuķīte" ēkas pirmajā stāvā. Dome bibliotēkas nodaļas izveidošanai piešķīrusi finansējumu 767 eiro.

Apmeklētājus Saulainē apkalpos Vecrundāles bibliotēkas vadītāja Anita Maldute, kura jau no 2018.gada apkalpo interesentus Saulaines sociālās aprūpes centrā reizi mēnesī. Bibliotekāre turpinās darbu arī Vecrundāles bibliotēkā.

Apmeklētājiem bibliotēka Saulainē piedāvās nozaru un bērnu literatūru, daiļliteratūru un populārākos žurnālus. Bibliotekārs palīdzēs orientēties e-pakalpojumos, būs iespēja kopēt, skenēt un izmantot bezvadu internetu. Vēlamo grāmatu vai žurnālu varēs saņemt arī no citas bibliotēkas pēc iespējas īsākā laikā.

"No iedzīvotāju pieprasījuma veidosies bibliotēkas pamatkrājums," skaidroja novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Kristīne Līdaka. 

Rundāles novada bibliotēkas joprojām bez maksas piedāvā apgūt e-pakalpojumus, "Microsoft Office" programmas, kopēšanu, skenēšanu, konsultē un pilda uzziņas.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas