Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Rundāles novada skolēni varēs izmantot jaunu sporta inventāru 11

Šovasar Rundāles novada izglītības iestādēm iegādās jaunu sporta inventāru 11 000 eiro vērtībā, portālu informē Rundāles novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Kristīne Kociņa.
 
Speciāliste stāsta, ka Pilsrundāles vidusskolā būs jauns vieglatlētikas inventārs – šķēpi, barjeras, atsvari un citi priekšmeti. Iepirks arī volejbola, pludmales volejbola un basketbola bumbas. «To paredzēts izmantot ne tikai sporta stundās, bet arī interešu un profesionālās ievirzes izglītības nodarbībās. Vēlamies sekmēt pusaudžu un jauniešu iesaistīšanos sporta aktivitātēs ārpus obligātās izglītības apguves programmas,» skaidro Rundāles novada domes projektu speciāliste Laura Ārente.

Pilsrundāles vidusskolas struktūrvienībām – Bērsteles un Svitenes skolām – jauns aprīkojums būs pieejams pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērniem. Te būs pievilkšanās stienis, paklāji, augstlēkšanas statīvi, aprīkojums līdzsvara un izturības trenēšanai, inventārs basketbolam, volejbolam un badmintonam, kā arī viss nepieciešamais stafešu organizēšanai.
 
Pirmsskolas izglītības iestādē «Mārpuķīte» par projekta līdzekļiem plānots iegādāties āra inventāru un atbilstīgi dažādiem vecumposmiem baseina inventāru peldēšanas prasmju attīstībai. Bērnudārzā būs jauns sporta aprīkojums – lecamauklas, futbola un basketbola bumbas, barjeras, līdzsvara slēpes, baļķis ar arku un citi priekšmeti, kas izmantojami fiziskās veselības attīstībai.

Inventārs iegādājams, pateicoties projektam «Sporta inventāra iegāde Rundāles novada vispārējās izglītības iestādēs». Pusi projekta izmaksu sedz Rundāles novada dome, otru pusi – Izglītības un zinātnes ministrijas valsts budžeta līdzekļu programma «Sports». Projekts jārealizē līdz šī gada 15. septembrim.

Pievieno komentāru

Komentāri 11

iecavniece

arī Iecavas izglītības iestādēm šī paša projekta ietvaros būs jauns sporta inventārs (jau otro gadu pēc kārtas).

pirms 6 gadiem, 2014.06.13 20:58

iecavniece

arī Iecavas izglītības iestādēm šī paša projekta ietvaros būs jauns sporta inventārs (jau otro gadu pēc kārtas).

pirms 6 gadiem, 2014.06.13 20:58

KOKS

kāpēc Rundāles novads ir apdalījis otru savu bērnu dārzu?

pirms 6 gadiem, 2014.06.13 22:25

Saulespuķe

Paldies, mums jau viss sporta inventārs ir nodrošināts ar novada atbalstu!

pirms 6 gadiem, 2014.06.14 16:52

novadniece

Rundāles novadā kopā 4 bērnudārzi,nez kāpēc ar citiem nerēķinās?!

pirms 6 gadiem, 2014.06.14 14:25

novadniecei

tekstā minēts, ka jaunais aprīkojums būs Mārpuķītei, "Bērsteles un Svitenes skolām – jauns aprīkojums būs pieejams PIRMSKOLAS un sākumskolas vecuma bērniem...".
Kopā sanāk jau trīs bērnudārzi. Par ceturto jeb speciālo bērnudārzu Saulespuķi rūpējas valsts nevis pašvaldība.

pirms 6 gadiem, 2014.06.14 15:42

0-0

Vingrot varēs bērni!

pirms 6 gadiem, 2014.06.14 22:52

es

Nedemonstrē savu stulbumu, ja neko sakarīgu nevari pateikt!!!

pirms 6 gadiem, 2014.06.15 09:33

To es!

Zini, gudriniec! Es ilgus gadus čakarējos pa ārpuspašvaldību, lai Rundālei mani nodokļi ietu. Krīze bija, bet attieksme no pašvaldības- idiotiska!

pirms 6 gadiem, 2014.06.15 10:20

es

Tas tāpēc, ka tikai čakarējies...

pirms 6 gadiem, 2014.06.17 07:24

Vietējās ziņas