Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Rundāles novads kavējas ar gada pārskata iesniegšanu VARAM 1

Pašvaldībām līdz 1.augustam Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijā (VARAM) bija jāiesniedz pārskati par 2012. gadu, taču to vēl nav izdarījušas 40 pašvaldības, informēja VARAM sabiedrisko attiecību nodaļas pārstāve Linda Tilta. Bauskas, Iecavas un Vecumnieku pašvaldības pārskats ministrijā ir saņemts, bet joprojām dokuments tiek gaidīts no Rundāles novada.

No kopumā 119 pašvaldībām gada pārskatu iesniegšanas termiņu ir nokavējušas 40 pašvaldības, bet tos iesniegušas 79. Laikus gada pārskatu ministrijai ir iesniegusi 71 novada pašvaldība un septiņas lielās pilsētas.

No lielajām pilsētām savus pārskatus ir iesniegušas Rīga, Ventspils, Jēkabpils, Jelgava, Jūrmala, Liepāja, un Rēzekne, bet to vēl nav paspējušas izdarīt Daugavpils un Valmiera. No novadu pašvaldībām gada pārskatus vēl nav iesniegušas Aizkraukles, Carnikavas, Garkalnes, Līgatnes, Siguldas, Tērvetes, Ventspils novada pašvaldības, kā arī vairākas citas novadu pašvaldības.

Pašvaldībām, kuras līdz 2013. gada 1. augustam nav iesniegušas ministrijai savus 2012. gada publiskos pārskatus, tiek gatavotas vēstules, atgādinot par gada publisko pārskatu apstiprināšanas un iesniegšanas kārtību, skaidroja L. Tilta.

Tomēr pašvaldībām par gada pārskatu laicīgu neiesniegšanu sankcijas nedraud – tādas likumā nav paredzētas. Likums «Par pašvaldībām» noteic, ka vietējās pašvaldības gada publiskā pārskata sagatavošanu organizē pašvaldības izpilddirektors.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Kandidāts

Tad jau jāgaida konkurs uz vakanto amatu ?

pirms 7 gadiem, 2013.08.20 18:52

Vietējās ziņas