Rundāles pagastā izsists caurums loga stiklā; Bauskā saduras auto

Bauskas novada Rundāles pagastā 18. oktobra rītā sieviete konstatēja, ka bojāts loga stikls – loga rūtī bija aptuveni trīs centimetru liels caurums.

Rundāliete par to telefoniski informēja policiju. Tiek skaidroti notikušā apstākļi, informē Arlita Dolgā, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākās speciālistes pienākumu izpildītāja.

Savukārt Bauskā, Kalna ielā, 18. oktobra pēcpusdienā vīrietis vadīja «Renault» markas automašīnu un bija neuzmanīgs, tādēļ sadūrās ar blakus joslā braucošo «Audi» markas spēkratu. Iesaistītās personas vienojās noformēt ceļu satiksmes negadījuma saskaņoto paziņojumu.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 18. oktobrī saņemta informācija par 18 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Sabiedriskās kārtības un ceļu satiksmes uzraudzības jomā reģistrēti pieci ceļu satiksmes noteikumu pārkāpēji, fiksēts viens ceļu satiksmes negadījums. Par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu pieņemti divi administratīvā pārkāpuma procesa lēmumi.

Savukārt Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 18. oktobrī saņemta informācija par 126 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 54 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tai skaitā 29 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu. Reģistrēts 21 ceļu satiksmes negadījums, vienā fiziski cietusi viena persona.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas