Rundāles pagastā ugunsdzēsēji atbrīvo ceļa brauktuvi no nolūzuša koka 3

Vakar, 14. janvārī, ugunsdzēsēju-glābēju palīdzība bija nepieciešama divās mājās Zemgalē, kur māju dūmvados dega sodrēji. Šāds izsaukums tika saņemts arī uz Vecumnieku novadu, informē Sandra Vējiņa, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā speciāliste.

Tika saņemts izsaukums arī uz Rundāles novada Rundāles pagastu, kur uz autoceļa Bauska–Eleja 14. janvārī bija uzkritis koks. Ugunsdzēsēji-glābēji atbrīvoja brauktuvi.

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no 14. janvāra plkst. 6.30 līdz 15. janvāra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Zemgales reģiona brigāde saņēma septiņus izsaukumus – sešus uz glābšanas darbiem, un vēl viens izsaukums bija maldinājums.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Emïls

vispar jau es un velviens virietis novacam to koku no ceľa ugunsdzeseji tikai noslaucija ar slotam mazos zarińus no cela.bet ugundzeseji malači jo loti atri atbrauca un noveleja mums veiksmi darba????

pirms gada, 2020.01.15 13:39

Zinis

Tie krītošie koki ir nodrošināti ilgam laikam. Par to parūpējies izcirtuma izstrādātājs.

pirms gada, 2020.01.15 17:58

Tas ir kaut kas fenomenāls

Kurš uzņemsies atbildību, ja tie krītošie koki kādu nositīs. Man personīgi ļoti nepatīk raidījums "Bez tabu", bet izskatās, ka savādāk visiem viss ir vienalga. Kad mašīna braucu ar bērniem, tad viennozīmīgi izvēlamies braukt apkārt, jo lielā vēja brauciens gar šo līko koku aleju līdzinās Krievu rulete...

pirms gada, 2020.01.15 18:28

Vietējās ziņas