Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Rundāles pašvaldība sola likvidēt atkritumu kaudzes Važītes kapos 5

«Bauskas Dzīves» redakcijā vērsās lasītāja, kura satraucās par situāciju, kāda valda Rundāles novada Važītes kapos, proti, nezāles un dažādi atkritumi samesti tik tālu uz kapu ceļa, ka piebraukt pie savu tuvinieku kapu kopiņas vai pabraukt garām kapiem kļūst apgrūtinoši. Pirms laika pašvaldība solījusi atkritumus savākt, taču tas realizējies vien ar sērkociņa pielikšanu lielajām atkritumu kaudzēm. Uguns liesmas pabojājušas arī kapu kopiņu apstādījumus.Rundāles novada domes izpilddirektors Aldis Smilga ir informēts par situāciju un atklāj, ka tuvākās nedēļas laikā plānots sakārtot Važītes kapus - izvest atkritumus, kompostu un nopļaut zāli. A. Smilga ir sašutis par to, ka iedzīvotāji pie Važītes kapiem met ne tikai no kapu kopiņām noņemtos atkritumus, bet arī dažādus sadzīves atkritumus. Kaut arī pirms lielās talkas tika izvākti līdz pat 60 maisiem atkritumu, situācija nav uzlabojusies. Tas skaidrojams ar privātpersonām, kas izmet savus atkritumu maisus, braucot garām kapiem.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

Trakas lietas darās mežā autoceļa Ziedoņi- Bērzi 1 km. Brīnos par tiem cilvēkiem, kas regulāri šā ceļa malas piegružo ar dažādiem atkritumiem. Galvenokārt te ir redzami izbērti būvgruži. Negribu vainot Rundāles novada pārvaldi, jo mēslo taču mums apkārt esošie līdzcilvēki.

pirms 9 gadiem, 2011.06.07 10:16

***

Vispār jākaunas Rundāles novada domei. Priedīšu kapos pat uz kapusvētkiem 28.maijā nebij nopļauta zāle. Atkritumu kaudze un tualete ierīkota dažus metrus no kapu kopiņām. Kapu sargs vienmēr piedzēries kačā savas pravas.

pirms 9 gadiem, 2011.06.07 09:48

000

nevis kauns uzturetajiem bet gan piegruzotajiem gan jau var kaut ko atsifret kas tur meslo un uzlikt sodu.........

pirms 9 gadiem, 2011.06.06 19:21

kauns uztrurēt\ajiem

Pilnīgi piekrītu, tur izskatās briesmīgi. Kapsētas priekšpuse ir sakopta, bet aizmugure
ir vienkārši šausminoša, tur starp citu, tiešām iet ceļš, kurš tagad ir pārvērties vienās
briesmīgās atkritumu kaudzēs. Interesanti, ar ko ir noslēgts līgums par apsaimniekošanu?

pirms 9 gadiem, 2011.06.06 17:53

Vietējās ziņas