Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Rundāles pedagogi konferencē iezīmē mācību gada sākumu

Ar lekcijām, svinīgām uzrunām, ziediem un muzikālu apsveikumu Rundāles novada pedagogi 30. augustā konferencē iezīmēja jaunā mācību gada sākumu. 

Rundāles novada domes izpilddirektors Aigars Sietiņš plkst. 10 ar iedvesmojošu un svinīgu uzrunu atklāja konferenci. Viņš pieminēja pērn sniegto novada domes atbalstu izglītības iestādēm un optimistiski norādīja uz nākotnes plāniem – projektu izpildi saistībā ar skolu renovācijām, iniciatīvu uzklausīšanu un citiem.

Pēc tam gandrīz stundu garā prezentācijā pedagogus par aktualitātēm jaunajā mācību gadā informēja Izglītības un zinātnes ministrijas Izglītības departamenta direktora vietniece pedagogu un pieaugušo izglītības jomā Baiba Bašķere.

Savu redzējumu par iespējām, gaidām un realitāti jaunajā mācību gadā atklāja Māra Graudiņa, Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības pārstāve bijušajā Bauskas rajonā.

Par to, kā rast radošu pieeju mācību procesā un izmantot interneta priekšrocības stāstīja Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras pārstāve Santa Prancāne. Viņa iepazīstināja ar Eiropas skolu sadarbības programmu «eTwinning», ko var izmantot kā virtuālu tiltu starp dažādām izglītības iestādēm visā Eiropā.

Sandra Pallo-Enika, Latvijas Universitātes Publiskās pārvaldes katedras pasniedzēja, demonstrēja, kā laika plānošana var mazināt stresu.

Noslēgumā novada prasmīgākie, radošākie un čaklākie pedagogi tika sveikti ar Rundāles novada domes Atzinības rakstiem un ziediem. Izglītības iestādes darbiniekus priecēja Vara Vētras muzikālais priekšnesums.

Vairāk par pasākumu un apbalvotajiem pedagogiem lasiet kādā no turpmākajiem laikraksta «Bauskas Dzīve» drukātajiem numuriem.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas