Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Rundāles pensionāru apvienība piektdien aicina uz saietu

Pensionāru apvienība «Vakarvējš» Rundāles novada Viesturu kultūras centrā piektdien, 25. oktobrī, aicina uz saietu  «Dārza un dabas veltes», informē «Vakarvēja» vadītāja Dzidra Ročāne.

Apskatei un nobaudīšanai no plkst. 13 piedāvās ap 20 vietējo iedzīvotāju sagatavotos ēdienus no pašu dārzā izaugušā. Labāko recepšu autorus apbalvos un vārīšanas, konservēšanas pamācības apkopos pērn iesāktajā albumā.  Interese par pasākumu ir, un Dz. Ročāne cer, ka savā pieredzē dalīsies ne tikai pensionāru biedrības dalībnieki, bet arī citi Viesturu pagasta iedzīvotāji.

Ēdienus un konservējumus vērtēs «Vakarvēja» vadītāja Dzidra Ročāne, pasākuma atbalstītāja Pilsrundāles vidusskolas Bērsteles struktūrvienības skolotāja Līga Bajāre, Viesturu kultūras centra vadītāja Guna Lisovska, viesturietis Arvīds Pēkalis, kurš izslavēts ar savu kulināra talantu un izaudzējis lielu ķirbju ražu, aicināts arī kāds mājražotāju eksperts. 

Pērn notika pirmais šāds sarīkojums. «Cits no cita varam ļoti daudz mācīties, lai dārzā izaugušo garšīgāk pagatavotu un saglabātu ziemai. Mūsu mērķis ir labākās receptes pierakstīt un apkopot. Tad idejas maltītei varēs smelties novada iedzīvotāji,» stāsta Dz. Ročāne.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas