Rundāles pilī sestdien skanēs «Muzikālās pasakas» 6

Sestdien, 10. oktobrī, Rundāles pils muzejs sadarbībā ar Liepājas Simfonisko orķestri (LSO) un Valsts Kultūrkapitāla fonda atbalstu aicina ikvienu apmeklēt koncertu «Muzikālās pasakas», portālu informēja muzeja sabiedrisko attiecību speciāliste Ruta Bemberga.

Viņa atzīmēja, ka minētais koncerts ir turpinājums iepriekš aizsāktajam muzikālajam ciklam skolas vecuma bērnu auditorijai. Savukārt LSO diriģents Andris Vecumnieks sacīja, ka šādā veidā plānots iepazīstināt jaunos klausītājus ar skaistām pasakām un to muzikālajiem piedāvājumiem.


«Varēs dzirdēt, kā pasakas skan – kā vārds sakļaujas ar skaņu un rada unikālu krāsu, kas raksturīga katram noteiktam pasakas tēlam un personāžam,» teic A. Vecumnieks. Viņš atklāja, ka sestdien koncertā skanēs skaņdarbi no «Nelokāmā Alvas zaldātiņa» un «Zosmāmiņas pasakām».


Jau no plkst. 11 kopā ar Princesi un Alvas zaldātiņu bērniem būs iespēja piedalīties radošajās darbnīcās un mazliet iejusties koncerta noskaņās, gatavojot Alvas zaldātiņa un princeses aksesuārus. Novadu skolas varētu sarīkot saviem audzēkņiem brīnišķīgu mūzikas stundu pilī.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

mamma

Žēl, ka nav par brīvu! Un bērniņam ar jāmaksā!Kā tad pagājšgad varēja tikt par brīvu un vēl "Laimas"končas deva?

pirms 5 gadiem, 2015.10.06 20:53

tas

nebija pagājušajā gadā, tas bija vēl iepriekš, kad pasākumu rīkoja Rundāles novada dome. :)

pirms 5 gadiem, 2015.10.06 21:30

mamma

jā, bija feini.mēs visa ģimene tad tikām.Labi, ka Lilitai tādi kontakti ar labdarības organizācijām!Lūdzu, lūdzu vēl tā!

pirms 5 gadiem, 2015.10.07 13:45

RN iedzīvotāja

Ļiļuša jau nodarbojas ar marketingu BDz komentāros?! Ja, nu tomēr kļūdos, tad ļoti ceru, ka šīs sašutušās māmiņas, tomēr šo pasākumu neapmeklēs, lai pasākuma apmeklējumu neaizēnotu aizmugurē sēdošu klaču bars.
P.S. Novēlu pils kolektīvam šitik "feinus" un "labus" kontaktus kā LL, lūdzu, lūdzu neveidot...

pirms 5 gadiem, 2015.10.07 23:37

nu jedritvai

Kā jums liekas, vai tie, kuri publiski pakļauti aprunām to zina? un kā viņi lai aizstāvas? Esiett cilvēkiem, kuri labu darījuši, pateikuši, ko te raksta?

pirms 5 gadiem, 2015.10.10 21:26

Vietējās ziņas