Rundāles pils muzejs aicina pieteikties dalībai Dārza svētkos 1

Līdz 30.aprīlim ēdinātājiem, tirgotājiem un amatniekiem iespējams pieteikties dalībai Rundāles pils Dārza svētkos, kas šogad 27.jūnijā tiks aizvadīti rožu zīmē, portālu informēja Rundāles pils muzejā.

Šogad Rundāles pils rožu dārzs svinēs desmitgadi, jo pirms desmit gadiem tika sākti pirmie rožu dārza ierīkošanas darbi. "Šie gadi ir parādījuši Rundāles pils muzeja speciālistu profesionalitāti un spējas, pielāgojot citu klimatu rožu stādus Latvijas apstākļiem, izauklējot un aprūpējot katru stādu, lai tas ik vasaru krāšņi uzziedētu," uzskata muzeja vadība.

Lai dažādotu svētku apmeklētāju izklaides un atpūtas iespējas, Rundāles pils muzejs aicina piedalīties tirgotājus, amatniekus, mājražotājus un citus dalībniekus, kas gatavi kuplināt svētku dalībnieku skaitu. Ņemot vērā to, ka šis gads ir veltīts rožu tēmai, īpaši aicināti tie, kas savu produkciju izgatavo un noformē dažādā, ar rozēm saistītā, tematikā (rozes zieds, lapa, rozetes un tamlīdzīgi).

Tāpat Rundāles pils muzejs aicina pieteikties uz izbraukuma ēdināšanas pakalpojumu sniedzēju dalībnieku vietām Dārza svētkos pils dārzā. Īpaši ieteicams atsaukties tādiem ēdināšanas pakalpojuma sniedzējiem, kuri piedāvā latviešu tradicionālo virtuvi pārstāvošus ēdienus, ekoloģiski audzēto un ražoto produkciju, kā arī Latvijā ražoto vai iegūto produkciju.

Rundāles pils muzejā Dārza svētki tiek organizēti kopš 2007.gada. Svētki esot tikšanās vieta dažādiem profesionāļiem dārzu kopšanas jautājumos, dārzu mīļotājiem, ģimenēm ar bērniem, ārvalstu tūristiem un citiem interesentiem. Svētku koncepcija paredz apmeklētājus izglītot dažādu semināru, lekciju un izstāžu veidā, kā arī izklaidēt ar priekšnesumiem uz skatuves dārzā.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Vietējās ziņas