Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Rundāles pils rīko rudens talkas

Rudenī Rundāles pils dārzā jāveic apjomīgi ikgadējie sakopšanas darbi, kā arī augu ieziemošana, tāpēc ikviens interesents ir aicināts piedalīties sakopšanas talkās, portālu informē Rundāles pils muzeja sabiedrisko attiecību speciāliste Ruta Biļeviča.
 
Īpaši aicinātas ģimenes, skolēni, skolotāji, darba kolektīvi, jauniešu nevalstiskās organizācijas, biedrības un nodibinājumi. Lielu ieguldījumu līdz šim jau devušas Bauskas Valsts ģimnāzija, Lielplatones internātpamatskola un Jūrmalas alternatīvā skola, atklāj parka nodaļas vadītājs Andis Gailītis.

Baudot Rundāles pils dārza krāšņumu tulpju, peoniju un rožu pilnzieda laikā, var apjaust, cik daudz darba jāiegulda visa dārza uzturēšanā un kopšanā, tā teic R. Biļeviča. Tā iemesla dēļ talkās iesaista arī sabiedrību.

A. Gailītis aicina patīkamo apvienot ar lietderīgo: «Grābjot lapas vai atlapojot rozes, varēsit iepazīties ar pils dārzu rudenī.»

Gatavojoties talkai, būtu vēlams ierasties laika apstākļiem un darbam atbilstīgā apģērbā un apavos. «Grābekļus nodrošinām ikvienam, kas vēlas palīdzēt, bet rožu atlapošanai lūdzam ņemt līdzi savas šķēres un darba cimdus,» atgādina A. Gailītis.

Talcinieki aicināti ierasties, iepriekš piesakoties Andim Gailītim pa tālruni 29454234 vai Dainuvītei Brūverei pa telefonu 26670673.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas