Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Rundāles pusē vētra nav radījusi būtiskus postījumus

Rundāles novadā pagājušās nakts vētra nelielus postījumus nodarījusi meža audzēm, bet apdzīvotās vietās postījumi nav konstatēti. Arī Rundāles pils muzejs savā infrastruktūrā nav konstatējis kādus vētras radītus postījumus.

Rundāles novada pašvaldības izpilddirektors Aigars Sietiņš informēja, ka pēc stiprā vēja ir nodarīti nelieli postījumi meža audzēm, kur izgāzti koki. Lielākoties postījumi nodarīti "Latvijas Valsts mežu" īpašumos. "Tā kā pašvaldībai ir ļoti maz meža īpašumu, zaudējumi ir nelieli," skaidroja Sietiņš.

Pašvaldībā apkopots, ka ir nolauztas dažas ceļa zīmes, izrauti un aiznesti ēku jumtu lūku vāki. Novada iedzīvotāji pašvaldībai nav lūguši palīdzību, kā arī nav saņemta informācija par elektroenerģijas padeves pārtraukumiem. "Rundāles pusē vētra pagājusi relatīvi mierīgi, nenodarot būtiskus postījumus," secināja pašvaldības izpilddirektors.

Arī Rundāles pilij nav konstatēti vētras radīti bojājumi un pils muzeja infrastruktūrā nav manīti kādi postījumi, informēja Rundāles pils muzeja Apmeklētāju apkalpošanas un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Inga Biļeviča.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas