Rundāles sociālais dienests saņem jaunu pielāgoto auto

Šomēnes Rundāles novada sociālajam dienestam piegādāts specializētais transporta līdzeklis «Volkswagen Caddy Maxi Trendline», kas paredzēts personu ar funkcionāliem traucējumiem pārvadāšanai, portālu informēja pašvaldības sociālā dienesta vadītāja Kristīne Brūvele.
Viņa stāsta, ka ar šo auto būs iespējams pārvadāt personas, kas atrodas ratiņkrēslā, tādējādi nodrošinot sociālo pakalpojumu «Aprūpe mājās». Tāpat varēs nodrošināt minēto personu dalību dažādās sociālā dienesta organizētajās aktivitātēs.
Rundāles novada attīstības nodaļas vadītāja paskaidroja, ka specializētā transportlīdzekļa iegāde  organizēta Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) «Interreg» V-A Latvijas-Lietuvas pārrobežu programmas 2014 – 2020 projektā «Sociālā partnerība – sociāli neaizsargāto cilvēku integrācija sabiedrības dzīvē».
Līgums par automašīnas «Volkswagen Caddy Maxi Trendline» piegādi iepirkuma konkursa rezultātā tika noslēgts ar SIA «Moller Auto», un līgumcenas summa ir 32 245 eiro.
K. Brūvele vērš uzmanību, ka auto iegāde nenozīmējot, ka tagad sociālais dienests sāks sniegt arī specializētā transporta pakalpojumus. Par tiem sociālajā dienestā jāinteresējas atsevišķi.


Pievieno komentāru

Vietējās ziņas