Rundālieši dalīsies pieredzē par labo praksi ES fondu projektu īstenošanā 1

Trešdien, 27. novembrī, ar semināru Pilsrundālē noslēgsies rudens semināru cikls, kurā stāstīs par Eiropas Savienības (ES) fondu projektu īstenošanas labo praksi un pieredzē balstītajām atziņām, portālu informēja Centrālā finanšu un līgumu aģentūras pārstāve Ieva Luste.

Viņa atklāja, ka seminārā būs iespējams uzzināt aktualitātes un šobrīd zināmās nākotnes perspektīvas ES fondu jomā, tāpat tiks skaidroti projektu īstenotājiem būtiskie valsts atbalsta jautājumi, pašvaldību aizņēmumu un iepirkumu veikšanas tēmas. Centrālā finanšu un līgumu aģentūra (CFLA) semināra organizēšanā sadarbojas ar Eiropas Komisijas pārstāvniecību Latvijā, Finanšu ministriju un Labklājības ministriju.

Par ES fondu projektu īstenošanu varēs uzzināt arī trīs pieredzes stāstus - Laura Ārente, Rundāles novada domes pārstāve, stāstīs, kā noritējusi pasākuma norises vietas - Rundāles multifunkcionālā centra - būvniecība. Par ūdenssaimniecības attīstību Jelgavā, izmantojot ES fondu finansējumu, pieredzē dalīsies Ieva Strode no SIA "Jelgavas ūdens". Savukārt Zanda Lamba no Latvijas Darba devēju konfederācijas stāstīs par audzēkņu iespējām apgūt prasmes darba vidē.

Bezmaksas seminārs Pilsrundālē notiks 27. novembrī Rundāles multifunkcionālajā centrā. Pieteikšanās semināra apmeklējumam  un darba kārtība pieejama CFLA mājaslapā.

Rudens semināru cikls par labo praksi ES fondu projektu īstenošanā noticis visos reģionos, pasākumos Rīgā, Rēzeknē, Kolkā un Cesvainē klātienē pulcējot vairāk nekā 350 interesentu.

Videoieraksts no semināra Rīgā 30. oktobrī pieejams CFLA youtube.com kanālā.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

viens no piemēriem

kas paliek pāri no ES dotās naudas vislabāk redzams atpūtas un copes vietas iekārtošanā pirms Priedītēm. Šis gan nav Rundāles novada projekts, bet tāpat atrodas šajā novadā un diez vai baušķenieki brauca uz turieni lauzt un dedzināt. Kā arī iecienītā nelegālā atkritumu izgāztuve turpat darbojas bez lielām izmaiņām.

pirms 12 mēnešiem, 2019.12.01 15:23

Vietējās ziņas