Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Rundālieši dosies pieredzes braucienā uz Līvānu novadu 3

25. un 26. aprīlī Rundāles pašvaldības darbinieki dosies labas pieredzes braucienā uz Līvānu novadu, portālu informē novada sabiedrisko attiecību speciāliste Kristīne Kociņa.Labas pieredzes brauciens tiek organizēts projektā «Rundāles novada pašvaldības darbinieku zināšanu un prasmju paaugstināšana Eiropas Savienības un cita ārvalstu finansējuma piesaistīšanai un projektu ieviešanai».Ceturtdien rundālieši uz Līvāniem izbrauc pēc novada domes sēdes, tālab pēcpusdienā tikšanās un sarunas Līvānos ilgs līdz vēlam vakaram, stāsta Rundāles novada attīstības nodaļas speciāliste, šī projekta vadītāja Ludmila Knoka. Līvānu pašvaldības apmeklējumu izvēlējušies vairāku iemeslu dēļ, viens no tiem - tur sākuši strādāt, lai ieviestu kvalitātes vadības sistēmu, ar ko iepazīstinās Līvānu novada plānošanas un attīstības daļas vadītāja Gunta Ozoliņa. «Turklāt Latgales novadā vairākos pagastos ir īstenota ļoti interesanta pārrobežu programma «Village Heritage» (‘ciema mantojums'), kāda mums nebija pieejama,» skaidro L. Knoka.Rožupes pagastā, piemēram, Latvijas un Lietuvas pārrobežu projektā «Village Heritage» izveidots tematiskais ciems «Mazais zaļais lielveikals» (mājražotāju produkti - siers, medus). Sutru pagastā - «Nākotnes ozolu ciems» (ozola stādīšana alejā, stādaudzētava, pasākumu organizēšana), Turku pagastā - «Turku pirts ciems» (pirtnieka pakalpojumi, pirts, zāļu tējas, izglītojoša pastaiga dabā). To visu rundālieši apskatīs. Uz Līvānu novadu labas pieredzes braucienā dosies Rundāles novada pašvaldības administrācijas darbinieki, bibliotēku, bērnudārzu vadītāji, kultūras darba speciālisti.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

ATU-28

,,ŠIS BŪS PĒDĒJAIS DEPUTĀTA MANDĀTS KOLUŽAM!" l

pirms 7 gadiem, 2013.04.24 21:29

Jā, tepat Latvijā arī ir gana laba pieredze atrodama, iespēja satikties ar radošiem cilvēkiem, smelties iedvesmu labiem darbiem.

pirms 7 gadiem, 2013.04.24 20:17

Vietējās ziņas