Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Rundālieši iepazīsies ar uzņēmējdarbības piemēriem Durbē

Rundāles novada uzņēmēji un darbinieki 10. līdz 11. aprīlī dosies labas pieredzes braucienā uz Durbes novadu,portālu informē novada Uzņēmējdarbības un kompetenču attīstības centra vadītāja Ludmila Knoka.
 
«Iepriekš rīkoti līdzīgi pieredzes braucieni Rundāles novada lielo saimniecību pārstāvjiem, bet šoreiz uzrunāti tie, kas tikai domā par uzņēmējdarbību vai arī to nesen sākuši attīstīt,» atklāj L. Knoka. Redzētais būs praktiski noderīgs un kalpos kā ierosme attīstības iespējām novadā, uzskata speciāliste.

Rundāles novada iedzīvotāji varēs ieskatīties, kādi sadarbības modeļi ir izveidojušies vietējiem uzņēmējiem ar Durbes pašvaldību, un iepazīties ar uzņēmējdarbības labās prakses piemēriem.

Divu dienu laikā būs iespēja apskatīt lauksaimniecības pakalpojumu kooperatīvu «Durbes grauds» un piensaimnieku kooperatīvo sabiedrību «Dzēse». Plānota diskusija par kooperācijas iespējām, priekšrocībām un trūkumiem. Varēs iepazīties ar maizes mājražotāju Ilzi Foldāti un piena, sieru, jogurtu un citu piena produktu mājražotāju Andi Kisieli.

Apskatīt varēs konservu cehu SIA «Ābolītis» un uzņēmumu SIA «Durbes veltes», kas ražo augļu, ogu, dārzeņu konservus un mājas vīnu. Rundālieši viesosies zemnieku saimniecībās «Turaidas» un «Krastmaļi», arī pie puķu un stādu audzētāja Jāņa Putras un viesu namā «Spāres».

Durbes muzeja apskates laikā pasākuma dalībnieki pārrunās Eiropas Savienības fondu līdzekļu piesaistes iespējas kultūrvēsturiskā mantojuma saglabāšanā un tūrisma pakalpojumu attīstībā.

Brauciens ir Latvijas-Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas 2007. – 2013. gadam projekta «Uzņēmējdarbības atbalsta bibliotēku pārrobežu sadarbības tīkla izveidošana» aktivitāte.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas