Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Rundālieši un svisločieši izstrādā sadarbības programmu

Pirmdien, 8. jūlijā, noslēdzās Svisločas rajona (Baltkrievija) delegācijas vizīte Rundāles novadā, portālu informēja novada domes priekšsēdētājs Aivars Okmanis.
 
Piektdien, 5. jūlijā, delegācijai notika oficiālā pieņemšana, kurā tika apspriesti sadarbības plāni šim un arī nākamajam gadam, piedalījās atbraukušie viesi – Svisločas rajona izpildkomitejas priekšsēdētājs Oļegs Tarhonskis, priekšsēdētāja vietnieks Viktors Subotka un Sociālās adaptācijas un rehabilitācijas nodaļas speciāliste Gaļina Tarhonskaja, viņa ir arī izpildkomitejas priekšsēdētāja dzīvesbiedre.

Rundāliešus pārstāvēja novada domes priekšsēdētājs, vietniece Inta Klīve, izpilddirektors Aigars Sietiņš un domes nodaļu vadītāji un speciālisti. Tā kā tika runāts par lauksaimnieku iespējamo sadarbību un lauku tūrismu, piedalījās zemnieku saimniecības «Urštēni» vadītāja Vēsma Veģere un zemnieks Ivars Punka. 
 
O. Tarhonskis, lai arī pašlaik ir atvaļinājumā, devies šajā vizītē ar lielu prieku. Atsauksmes par abpusējo sadarbību vislabākās. Viņš apsveica Rundāles novada domes priekšsēdētāju A. Okmani un viņa komandu ar vēlēšanu rezultātiem.
 
Tuvākais pasākums Svisločā, uz kuru Rundāles amatniekus – kokamatniekus, podniekus – un mākslinieciskās pašdarbības pārstāvjus aicina izpildkomitejas priekšsēdētājs, ir 25. augustā plānotais gadatirgus. O. Tarhonskis stāsta, ka Svisloča senos laikos bijusi Eiropā plaši daudzināta ar savām «jarmarkām», tagad gribot atdzīvināt to agrāko slavu.

Rundāles novada domes speciālisti ir sagatavojuši sadraudzības reģionu programmu nākamajam gadam. Tikšanās gaitā tika izveidots pasākumu kalendārs, kurā ieplānoti mākslas plenēri, skolēnu festivāli, bet akcentētas iespējas tūrisma jomā un pieredzes apmaiņa lauksaimniekiem.
 
Vairāk par šo tēmu lasiet laikraksta «Bauskas Dzīve» pirmdienas, 8. jūlija, numurā.


Pievieno komentāru

Vietējās ziņas