Rundāliešu ģimenei nepieciešama palīdzība pēc ugunsgrēka 8

Skaudra situācija piemeklējusi Tarvānu ģimeni Rundāles novada Vairogos. Pagājušajā nedēļas nogalē nakts vidū mājā izcēlās plašs ugunsgrēks, kas līdz ar celtni nopostīja visu iedzīvi. Šobrīd rundāliešu saime mitinās pie radiniekiem un lūdz apkārtējo palīdzību īpašuma sakopšanai un atjaunošanai, ziņo TV3 raidījums «Degpunktā».

Sadzīves mantu kaudze ir viss, ko izdevās paglābt no liesmām – pārējā gadiem ilgi krātā iedzīve aizgāja postā sestdienas nakts ugunsgrēkā. Nelaime Tarvānu ģimenei piezagās nemanot, kad saimnieki gulēja salda miegā. Īsi pirms pulksten diviem, saimes galvu Raivo pamodināja dīvaini trokšņi, kas nāca no viesistabas. Pieceļoties vīrietis uzreiz atskārta, ka notiek kaut kas nelāgs.

Redzot biedējošo ainu, Raivo saprata, ka palīdzēt dēlam vairs nevar, sekoja zvans glābšanas dienestam. Kamēr ugunsdzēsēji traucās uz adresi, saimniekam iezvanījās mobilais telefons, tas bija viņa dēls. Vīrietis varēja atviegloti nopūsties, jo jaunietis paziņoja, ka mājās nemaz neatrodas – viņš aizkavējies pie drauga Rīgā.

Ugunsgrēks, kas sākotnēji izcēlās pirmajā stāvā, pārmetās uz bēniņiem un plosīja ēkas jumtu. Pēc Raivo teiktā, glābējiem, lai savaldītu postažu, bija kārtīgi jāpiepūlas. Turklāt trūka ūdens, bet viena no autocisternām pie dīķa iestrēga dubļos. Palīgā tika atsūtītas papildu ekipāžas no tuvākajiem posteņiem. Liesmu dzēšana notika līdz pat rītam, un uguns nodarītie zaudējumi ir lieli. Izdeguši 300 kvadrātmetru.

Šobrīd saimniekiem ir jādomā par ēkas atjaunošanu, taču nepieciešami lieli līdzekļi, bet īpašums nebija apdrošināts. Ģimene cer uz cilvēku palīdzību grūtā brīdī. Organizācija «Pēc ugunsgrēka» ir atvērusi labdarības tālruņus ar mērķi palīdzēt Tarvānu saimei.

Viens zvans uz numuru 90067088 izmaksās 1,42 eiro. Ja kāds var ziedot lielāku summu, tad tiek aicināts zvanīt uz numuru 90006860. Maksa par zvanu 4,27 centi.


Pievieno komentāru

Komentāri 8

Par dēlu!

Labi, ka šajā situācijā dēls, visus noteikumus pārkāpjot, aizkavējās pie drauga Rīgā.

pirms gada, 2020.04.30 12:04

tx

Divatā tikties, ievērojot divu metru distanci, nav aizliegts! Jā, un labi, ka tā!

pirms gada, 2020.04.30 13:25

????

Cilvēkam, ģimenei notika nelaime.. bet atrodās cilvēki, kas komentē stulbus komentārus. ????????????

pirms gada, 2020.04.30 19:37

??????????????????

Kad vienreiz beigsies ,komentāru rakstišana Šī skaudīgā tauta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pirms gada, 2020.04.30 20:02

jautājumzīmim

stulbs ir tas, kurš pats lien komentāros, un neko uzrakstīt nejēdz

pirms gada, 2020.05.05 08:07

Korupcija

Ko nu, ko nu. Paskatieties pa kādu bedrainu ceļu BURKĀNIM uz māju jābrauc....Taču brauks prom tie miljonāri....

pirms gada, 2020.04.30 20:26

Tā nu tas ir

Senjau zināms ka tikai miljonārus tik bagātākus taisam un šiem tik mājas un ceļus taisa

pirms gada, 2020.04.30 20:31

Vietējās ziņas