Rundāliešus aicina piedalīties sniega figūru veidošanā 5

Šogad ziema īpaši lutina ar sniegu un salu. Laikā, kad nedrīkst notikt klātienes pulciņi, nav koncertu, kas piepildītu vakarus, arī kafejnīcas slēgtas, pat ciemoties cits pie cita nevaram, ikviens, kam ikdiena paiet mājās pie datora vai pat darbā klātienē, pēc darba vēlas pēc iespējas vairāk laika pavadīt ārā. Lai dažādotu brīvos brīžus, Rundāles novadā izsludināts ziemas sniega figūru izaicinājums.

Pašvaldības sporta nodaļas vadītāja Ieva Kirkila atzīst, ka pašu sajūsmina šogad pieredzētais aukstais gadalaiks un grēks būtu neizmantot tās iespējas, ko piedāvā arī baltais izejmateriāls – sniegs. Līdz 3. martam Rundāles novada iedzīvotāji aicināti izveidot oriģinālāko, krāšņāko, unikālāko sniega figūru. Foto ar savu veikumu jāsūta aplikācijā «WhatsApp» pa tālruni 26553747 vai sociālajā tīklā «Facebook» Ievai Kirkilai. Figūru veidošanai atļauti visi mazie palīglīdzekļi – lāpstas, spaiņi, citas figūras, izņemot traktorus u. c. lielo tehniku. «Nebūs godīgi, ja kāds ar prāvu tehniku izveidos kaut ko grandiozu, bet tam, kuram mājās nav traktora, jāiztiek ar spanni, vannu, ragutiņām vai ķerru,bet tāpat būs grūti uztapināt kaut ko lielformāta,» teic I. Kirkila.

Lai arī bildes jau var sūtīt kopš 12. februāra, vēl neviena neesot saņemta. I. Kirkila tic, ka novadnieki sasparosies, iespējams, kāds gaida solīto atkusni, kad sniegs būs padevīgāks lipināšanai.

Sniega figūras tiks publicētas Rundāles novada «Facebook» kontā. «Lai lemšana nebūtu vienpersoniska, uzvarētāji tiks noteikti pēc balsošanas principa. Balsošana norisināsies no 4. līdz 8. martam (ieskaitot). Katru sagaida veicināšanas balvas, pirmo trīs vietu ieguvējiem būs arī kausi, domāts arī par gardumiem bērniem,» atklāj I. Kirkila.

Vita Reinfelde uzskata, ka šāda konkursa ideja ir slavējama. «Ja tā gūs atsaucību, Rundāles novadā būs daudz skaistu vides objektu, bet var jau arī sniega skulptūras taisīt tāpat – savam priekam vien,» pārliecināta V. Reinfelde.

Viņa nodomājusi pieteikt arī pie savas mājas tapušo varenu sniega lāci. To kopā ar meitu Evu cēlušas pirms mēneša. Atkusnī lipinājušas trīs stundas, bet zinājušas, ka turpmākajās dienās būs sals un lāča mūžs nebūs īss. Tagad par to priecājas arī garāmgājēji.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

nacionālis

Tas arī ietilpst Okmaņa priekšvēlēšanu kampaņā?

pirms 7 dienām, 2021.02.19 23:20

:p

Saulīt, Okmanim nav vajadzīga priekšvēlēšanu kampaņa, potenciālie vēlētāji jau zina viņa kapacitāti un par viņu nobalsos pietiekoši liels velētaju skaits, un jau šobrīd ir skaidrs jaunais apvienoto novadu domes priekšsēdētājs - kampaņas jātaisa pārējām partijām, lai dabūtu kaut vienu savējo domē;)

pirms 7 dienām, 2021.02.19 23:39

To 2m

Ko gribēji ar to teikt? Kāda nozīme dzimšanas gadam?

pirms 6 dienām, 2021.02.20 20:49

Vietējās ziņas