Rundālietim divu gadu laikā seši pasaules rekordi 2

Jūlija beigās «Gold Barbell» bērnu un ģimenes sporta festivālā Tērvetē, Kroņauces stadionā notikušajās sacensībās Pilsrundāles spēkavīrs Jānis Ilgavižs atkal labojis  sev piederošo pasaules rekordu «trap bar» stieņa vilkmē, paceļot 412,5 kilogramus.
Sportists portālam atklāja, ka spēkavīriem vasarā dažādas sacensības ir teju katru nedēļas nogali. Aizvadītajās sacīkstēs bijis gana liels karstums, tādēļ rundālietis nedaudz noraizējies par rezultātu. «Tomēr pasaules rekorda cēliens 412,5 kilogrami «padevās»  ļoti pārliecinoši. Varbūt skatītājiem tas izskatījās viegli. Patiesībā  tā gluži nebija. Pēc tam roku plaukstas ilgi sūrstēja, bet gandarījums ir tiešām liels, jo divu gadu laikā jau sesto reizi esmu sasniedzis jaunu pasaules rekordu,» paziņo J. Ilgavižs.

Uz jautājumu par to, kādas sacensības vēl gaida vistuvākajā nākotnē Jānis pastāstīja, ka nākamais starts būs 1.septembrī Daugavpilī Latvijas spēkavīru čempionāta fināls. Pēc tam plānots doties uz Glāzgovu Skotijā, kur 21.septembrī norisināsies Eiropas čempionāts klasiskajā stieņa vilkmē no zemes. Sastāvs minētajās sacensībās solās būt ļoti spēcīgs, jo tur piedalīsies vairāki šī brīža top desmit pasaules spēkavīri. «Šajās sacensībās mērķis ir labot savu personīgo rekordu,» plānus ieskicē J. Ilgavižs.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Vietējās ziņas