Rundālietis «Biolars/Jelgava» sastāvā izcīna Latvijas kausu volejbolā 5

Bauskas bērnu un jauniešu sporta skolas audzēknis, kādreizējais volejbola kluba «Vecumnieki» spēlētājs rundālietis Kārlis Volodins komandas «Biolars/Jelgava» sastāvā 13. decembrī triumfēja Latvijas volejbola kausa finālā, kurā trijos setos ar 3:0 (25:19; 25:15; 25:22) pārspēti «Poliura/Ozolnieku» volejbolisti.

«Biolars» volejbolisti kausa finālā varēja arī nespēlēt. Jelgavnieki ar rundālieti sastāvā pusfinālā pret Daugavpils Universitāti nokļuva iedzinējos ar 0:2, taču prata atspēlēties ar 3:2 un iekļūt finālā, kurā ar 3:0 uzvarēti Kārļa bijušie komandas biedri –  «Poliura/Ozolnieku» volejbolisti.

Rundālietis Kārlis Volodins Latvijas kausu volejbolā virs galvas cēlis trīs reizes, pirmās divas komandas «Poliurs/Ozolnieki» sastāvā. Ozolnieku vienībā Kārlis spēlēja piecus gadus, kausu izcīnot 2010. un 2011. gadā, bet līdz ar trenera maiņu viņam vieta Ozolnieku komandā vairs neatradās. Rundālietis bez kluba nepalika, un, saņemot uzaicinājumu, viņš pievienojās bijušā kluba sīvākajiem un principiālākajiem pretiniekiem – Jelgavas «Biolars» vienībai. Kā zināms, pirms vairākiem gadiem jelgavnieki ar ozolniekiem bija apvienotā komanda, bet reorganizācijas dēļ tā sadalījās.

Sarunā ar «Bauskas Dzīvi» Kārlis atklāj, ka fināla rezultāts nebūt neatspoguļo spēles gaitu. «Lai arī ciparu izteiksmē bijām krietni pārāki, notikumi laukumā liecināja par sīvu un līdzvērtīgu spēli. Nospēlējām pārliecinoši, maz kļūdījāmies, un mums viss izdevās. Protams, finālā apspēlēt savu bijušo klubu un izcīnīt kausu tieši pret viņiem bija dubultprieks,» iespaidos dalās Kārlis.

28 gadus vecais pirmā tempa uzbrucējs stāsta, ka treniņi ir četras reizes nedēļā, bet sestdienās un svētdienās ir spēles. «Darbdienu režīms ir smags, bet tāds mums – amatieru profesionāļiem, kuri ikdienā strādā, ir tas liktenis. Visvairāk jau cieš vecāki – mamma Lūcija un tētis Juris, sieva Elīna un bērni, tāpēc vēlos viņiem pateikties par pacietību un milzīgo atbalstu,» tā Kārlis.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

Rūta

Lai veicas Kārlim turpmākajās sporta gaitās!Paldies vecākiem Lūcijai un Jurim !

pirms 5 gadiem, 2015.12.15 18:26

Lūcija

Paldies, Rūta, par novērtējumu!

pirms 5 gadiem, 2015.12.15 20:05

Vietējās ziņas