Sabojā automašīnas stiklu Gailīšu pagastā 3

Laika posmā no 18. līdz 19. aprīlim Bauskas novada Gailīšu pagastā tika sabojāts automašīnas «Opel Astra» loga stikls. Par notikušo sākts kriminālprocess, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 19. aprīlī saņemta informācija par desmit gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti desmit administratīvo pārkāpumu lēmumi, tai skaitā viens par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā. Reģistrēts viens ceļu satiksmes negadījums.

Savukārt Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 19. aprīlī saņemta informācija par 116 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 79 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tai skaitā 42 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu. Par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā sākti trīs administratīvā pārkāpuma procesi. Fiksēti 13 ceļu satiksmes negadījumi, vienā ir cietusi viena persona. Reģistrēta viena zādzība no mājokļa un divas velosipēda zādzības.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Cālis

Man jautājums tai trakajai skrējējai ar to balto nesmuko porši!!!Tu kur tiesibas liki?un kā tu brauc???tu zimes ievero?tu zini ka var but berni un cilveki uz ceļa??tu slima edi vai kā?? Veca vecene zīmejies?
Man pofig ka Miķeļa atputas bazes vecene esi...skatoties kā brauc...nu negribās Miķeli Uzvara atbalstit?
Nu ar galvu toc nav kartiba...labi ka tās vecas skolas kameras ir...debila

pirms 17 dienām, 2021.04.21 20:19

MANĒJAIS

tĀ JOKU DZENOT GRIBAS TEIKT,REDZI poršu mūc

pirms 17 dienām, 2021.04.21 20:37

Zane

Nu apmeram ta,bet nu civeks jau gados,ko ākstas!

pirms 17 dienām, 2021.04.21 21:11

Vietējās ziņas