Sabojā ceļa zīmi Bauskā

Bauskā, Zaļajā ielā, 7. oktobrī vīrietis atpakaļgaitā vadīja transportlīdzekli «MAN» un, izbraucot no pagalma, uzstūrēja ceļa zīmei, to bojājot. Par notikušo ir sākts administratīvā pārkāpuma process, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes
vecākā speciāliste.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 7. oktobrī saņemta informācija par 13 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti septiņi administratīvo pārkāpumu lēmumi. Reģistrēts viens ceļu satiksmes negadījums.

Savukārt Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 7. oktobrī saņemta informācija par 122 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 74 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tajā skaitā 34 par ātruma pārsniegšanu. Par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā ir sākti trīs administratīvā pārkāpuma procesi. Fiksēti 15 ceļu satiksmes negadījumi, divos cietušas trīs personas. Reģistrētas divas zādzības no mājokļa un divas velosipēda zādzības.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas