Sabojā durvis un elektrības vadus Brunavas pagastā

Vecumnieku novada Valles pagastā 31. maijā vīrietis stūrēja automašīnu «VW Golf», būdams 0,62 promiļu alkohola reibumā, kā arī bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām. Policijā par notikušo ir sākts kriminālprocess, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Bauskas novada Īslīces pagastā 31. maijā vīrietis vadīja velosipēdu, būdams 1,55 promiļu alkohola reibumā. Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

Bauskas novada Brunavas pagastā 31. maijā konstatēts, ka tīši sabojātas dzīvojamās mājas ārdurvis, vannas istabas durvis un arī elektrības vadi. Par notikušo ir sākts kriminālprocess.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 31. maijā saņemta informācija par 18 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā noformēti 11 administratīvā pārkāpuma protokoli, tajā skaitā viens par automašīnas un viens par velosipēda vadīšanu alkohola reibumā. Reģistrēti divi ceļu satiksmes negadījumi bez fiziski cietušām personām.

Savukārt Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 31. maijā saņemta informācija par  105 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā noformēti 63 administratīvā pārkāpuma protokoli, tajā skaitā 31 par ātruma pārsniegšanu un pieci par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā. Fiksēti deviņi ceļu satiksmes negadījumi, divos ir cietušas divas personas. Reģistrēta viena zādzība no mājokļa un viena velosipēda zādzība. 

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas