Sabojā lietus notekcaurules Codes pamatskolā 1

No 17. līdz 22. novembrim Bauskas novada Codes pagastā tika sabojāta kādas izglītības iestādes ēkas ārsiena un lietus notekcaurules. Policijā par notikušo sākts kriminālprocess, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Kā «Bauskas Dzīve» noskaidroja Codes pamatskolā, sapostītās caurules būs jāmaina – astoņām caurulēm 11 posmi vajadzīgi. Viens posms – 1,25 metri. Zaudējumi ir vairākos simtos eiro. Pašvaldība ir apdrošinājusi ēkas, skola vērsīsies arī pie apdrošinātāja.

D. Kalniņa vēsta arī par gadījumu, kad 22. novembrī Bauskas novada Vecsaules pagastā vīrietis vadīja velosipēdu, būdams 0,90 promiļu alkohola reibumā. Par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 22. novembrī saņemta informācija par 16 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti pieci administratīvā pārkāpuma lēmumi, tai skaitā trīs par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu un viens par velosipēda vadīšanu alkohola reibumā. Reģistrēti divi ceļu satiksmes negadījumi.

Savukārt Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 22. novembrī saņemta informācija par 114 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 70 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tai skaitā 45 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu. Par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā sākts viens administratīvā pārkāpuma process un viens kriminālprocess. Reģistrēti 18 ceļu satiksmes negadījumi, vienā ir cietusi viena persona.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Vietējās ziņas