Sabojā skūteri Bauskā 1

Bauskā, Uzvaras ielā, 9. septembrī sabojāts elektriskais skūteris «Xiaomi Mi M365». Policija turpina skaidrot notikušā apstākļus, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 9. septembrī saņemta informācija par deviņiem gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti astoņi administratīvo pārkāpumu lēmumi. Reģistrēts viens ceļu satiksmes negadījums.

Savukārt Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 9. septembrī saņemta informācija par 98 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 74 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tajā skaitā 28 par ātruma pārsniegšanu un divi par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā. Fiksēti 17 ceļu satiksmes negadījumi, septiņos ir cietušas septiņas personas. Reģistrēta viena zādzība no mājokļa. 

Pievieno komentāru

Komentāri 1

?

No maija sākuma līdz šai dienai ir kaut viena zādzība atklāta? Ir? vai izbeigs pēc 10 gadu noilguma?

pirms 8 mēnešiem, 2020.09.10 22:45

Vietējās ziņas