Sabojājot skābbarības ruļļus Valles pagastā, nodarīti zaudējumi 3250 eiro vērtībā

Sabojāta lauksaimniekam piederoša manta. 20. jūlijā Bauskas novada Valles pagastā, sagriežot plēvi, tika sabojāti 130 skābbarības ruļļi, nodarīti zaudējumi 3250 eiro vērtībā. Par notikušo sākts kriminālprocess, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Šonedēļ fiksēta arī zādzība. Bauskas novada Iecavas pagastā 20. jūlijā no kravas transportlīdzekļiem «Scania» un «Renault Magnum» nozagti 500 un 250 litri dīzeļdegvielas. Par notikušo sākts kriminālprocess, informē Dace Kalniņa.

Bauskas novada Svitenes pagastā 20. jūlijā 2006. gadā dzimis jaunietis stūrēja mopēdu «Kreidler» bez likumā noteiktā kārtībā iegūtām transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām. Par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process.

Vecumniekos, Rīgas ielā, 20. jūlijā vīrietis, vadot mopēdu, neievēroja drošu distanci un izraisīja sadursmi ar automašīnu «Nissan X-Trail». Par notikušo ir noformēts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 20. jūlijā saņemta informācija par 19 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti deviņi administratīvo pārkāpumu lēmumi. Reģistrēts viens ceļu satiksmes negadījums.

Savukārt Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 20. jūlijā saņemta informācija par 106 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 86 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tai skaitā 45 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu. Par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā sākts viens administratīvā pārkāpuma process. Reģistrēti desmit ceļu satiksmes negadījumi, vienā ir cietušas divas personas.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas