Sācies Iecavas novada čempionāts futbolā

Startējis Iecavas novada čempionāts 7x7 futbolā, kas notiek Iecavas stadionā uz mākslīgā seguma laukuma. Turnīrā piedalās sešas vienības, un jau pirmajos mačos pieredzētas sīvas cīņas.

Sacensības sākās 10. jūlijā, un turnīrā kopā piedalās sešas vienības – «TFK LATS» un «FK Lions» no Iecavas novada, «FK Pentagons» no Vecumnieku novada, «FK Odi» no Rīgas, «RAF» no Jelgavas un «FK Baldone» no Baldones novada. Tā informē viens no turnīra organizatoriem Raimonds Ivenkovs. Īsus video apskatus no dažām spēlēm var skatīt interneta vietnes youtube.com kanālā «FNW Latvia».
Pirmajā mačā pārliecinoši ar 7:2 uzvarēja «TFK LATS», pārspējot «FK Pentagons». Pēdējiem nepaveicās arī nākamajā spēlē – piekāpās «FK Lions» ar 0:5. Interesants mačs bija starp «FK Baldone» un «RAF». Jelgavnieki izvirzījās vadībā ar 4:0, bet baldonieši gandrīz atspēlējās – spēle noslēdzās ar 4:3 «RAF» labā. Vēl vienā mačā «TFK LATS» pēdējās minūtēs piekāpās «FK Baldone» – zaudējums ar 1:2.

Pēc pirmajiem mačiem rezultatīvākais turnīra spēlētājs ir Elvijs Adijāns no «TFK LATS» – viņa kontā četri gūti vārti.
Šovakar, 14. jūlijā, savstarpējo spēli aizvadīs «FK Odi» un «FK Lions», 16. jūlijā spēlēs «FK Pentagons» un «FK Baldone», bet 17. jūlijā – «TFK Lats» un «RAF» vienība.


Pievieno komentāru

Vietējās ziņas