Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sācies mācību olimpiāžu laiks

Vecumnieku novada izglītības iestādēs janvāris ir mācību olimpiāžu mēnesis. To rīkošanā Vecumnieku novada dome jau četrus gadus sadarbojas ar Iecavas novada domi, tāpēc skolēnu zināšanu pārbaude pamīšus notiek gan Vecumnieku novada skolās, gan Iecavas vidusskolā.

Trešdien, 15. janvārī, notiks 10. – 12. klašu olimpiāde kulturoloģijā. Tas ir izvēles priekšmets. 17. janvārī paredzēta vidusskolēnu ekonomikas olimpiāde. Latviešu valodas un literatūras zināšanu pārbaude Vecumnieku un Iecavas novada 8. un 9. klašu skolēniem būs 20. janvārī, bet 23. janvārī svešvalodas (angļu) zināšanas demonstrēs 9. – 12. klašu jaunieši.

Janvārī notiks arī 11. – 12. klašu latviešu valodas un literatūras un 10. – 12. klašu ģeogrāfijas olimpiāde, informē Vecumnieku novada domes izglītības darba vadītāja Vija Beļūna. Šonedēļ tiks paziņoti 10. janvārī rīkotās svešvalodas (krievu) olimpiādes rezultāti 9. klašu grupā.

Mācību olimpiādes notiek arī Bauskas un Rundāles novada skolās.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas