Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sadraudzības pilsētas Hašuri delegācija no Gruzijas ierodas uz svētkiem Bauskā 4

Bauskas sadraudzības pilsētas Hašuri (Gruzija) delegācija trešdien, 31. jūlijā, ierodas Bauskā, lai piedalītos mūsu novada svētku noslēgumā. Tajā ir Hašuri pašvaldības darbinieki, arī Gruzijas parlamenta pārstāvji.

Bauskas un Hašuri amatpersonas, uzņēmēji ceturtdien, 1. augustā, strādās kopējā konferencē. Tā ziņo novada domes lietvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Andra Matuļenko.

Darba tikšanās veltīta abu valstu sadarbības iespējām, tostarp uzņēmējdarbības attīstībai starp Bausku un Hašuri. Konferenci atklās Bauskas novada domes priekšsēdētājs Raitis Ābelnieks un Hašuri pašvaldības vadītāja vietniece Irine Gelašvili. Diskusijas iecerētas par attīstības stratēģiju, par starpvalstu sadarbību. Paredzēts, ka sarunās iekļaus arī abu valstu politiskās aktualitātes, piemēram, Latvijas prezidentūru Eiropas Savienībā 2015. gadā. Tiks diskutēts, kādas būtu iespējas izmantot to sadarbības veicināšanai ar Gruziju.

Atsevišķa sadaļa konferencē būs veltīta pozitīvajai pieredzei, kas gūta, sadarbojoties dažādām Latvijas un Gruzijas pašvaldībām. Tiks arī spriests, ko attīstības sadarbība var dot pašvaldībai kopumā un katram tās pilsonim personīgi.

2011.gada 24. un 25.septembrī Bauskas novada domes pārstāvji viesojās Hašuri pilsētā Gruzijā, kur starp Bauskas novada domi un Hašuri pašvaldību tika parakstīts sadraudzība līgums. No Bauskas uz Gruziju devās novada domes priekšsēdētājs Valdis Veips un domes deputāti Inese Dombrovska un Uldis Kolužs.


Pievieno komentāru

Komentāri 4

armjanin

Brauciet ekskursija uz Hasuri- ta ir eksotika!

pirms 7 gadiem, 2013.07.31 15:22

Pavej !

Mēra krēslam izbrāķētais Veips kādreiz senāk tomēr pielauza tos Hašuri-muri draudzēties ar kauslīgajiem baušķiniekiem ! Jācer,ka abu pušu amatpersonas un uzņēmēji pacilātā gaisotnē uzņems uz krūts un nesakausies. Tie gruzīni jau neļausies tūdaliņiem šos muļķot.

pirms 7 gadiem, 2013.07.31 17:28

Zirģels

Gribētu dzirdēt kaut vienu maziņu,šajos 2gados r reāli notikušas savstarpējas uzņemējdarbibas piemēru,izņemot tukšu salmu kulšanu ar mutēm! Varbūt vienreiz nosaucam lietas īstajos vārdos un atzīstam ,ka šis no PSR laikiem palikušās sadraudziba lietas nav nekas cits kā iespēja administrācijas darboņiem par budžeta naudu aizbraukt patusēt uz šādam "'sadraudzibas pilsētam"

pirms 7 gadiem, 2013.08.01 10:51

Vietējās ziņas