Saduras auto Codes pagastā

Bauskas novada Codes pagastā, ceļa Rīga–Bauska–Lietuvas robeža 63. km, 22. martā notika sadursme starp sievietes vadīto automašīnu «VW Golf» un vīrieša stūrēto automobili «Audi A4». Abi vadītāji atstāja notikuma vietu, pārkāpjot likumā noteikto kārtību. Noformēts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols, portālu informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 23. martā saņemta informācija par 15 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā noformēti deviņi administratīvā pārkāpuma protokoli. Reģistrēts viens ceļu satiksmes negadījums.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 23. martā saņemta informācija par 107 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā noformēti 66 administratīvā pārkāpuma protokoli, no kuriem 36 par ātruma pārsniegšanu un viens par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā. Reģistrēti septiņi ceļu satiksmes negadījumi, vienā viena persona ir cietusi un viena gājusi bojā. 

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas