Saduras automašīnas Codes pagastā

Bauskas novada Codes pagastā 24. maijā sieviete vadīja automašīnu «Audi A4 Avant» un nedeva ceļu automašīnai «Fiat Eura Mobil-585», notika sadursme. Par notikušo ir noformēts administratīvā pārkāpuma protokols, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 24. maijā saņemta informācija par 19 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā noformēti desmit administratīvā pārkāpuma protokoli, tajā skaitā trīs par velosipēda vadīšanu alkohola reibumā. Reģistrēti divi ceļu satiksmes negadījumi.
Savukārt Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 24. maijā saņemta informācija par 73 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā noformēti 65 administratīvā pārkāpuma protokoli, tajā skaitā 34 par ātruma pārsniegšanu. Fiksēti 11 ceļu satiksmes negadījumi, četros ir cietušas piecas personas. Reģistrēta viena velosipēda zādzība un viena laupīšana

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas