Saduras automašīnas Iecavā

Iecavā, Dzirnavu ielā, 12. novembrī sieviete, izbraucot ar automobili «Škoda Octavia» no stāvlaukuma, nedeva ceļu pa galveno ceļu braucošai automašīnai «Volkswagen Passat», tādējādi notika sadursme, abi transportlīdzekļi tika bojāti. Par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 12. novembrī saņemta informācija par 23 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti deviņi administratīvo pārkāpumu lēmumi. Reģistrēti divi ceļu satiksmes negadījumi. 

Savukārt Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 12. novembrī saņemta informācija par 95 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 53 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tajā skaitā 30 par ātruma pārsniegšanu. Par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā sākti divi kriminālprocesi. Reģistrēti  15 ceļu satiksmes negadījumi, vienā ir cietusi viena persona.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas