Saduras automašīnas Vecumnieku pagastā 2

Vecumnieku novada Vecumnieku pagastā 7. septembrī līdz šim nenoskaidrots vīrietis, vadot automašīnu «Opel Meriva», neievēroja drošu distanci un uztriecās priekšā braucošajai mašīnai «Toyota Hilux». Pēc sadursmes automobiļa «Opel Meriva» vadītājs aizbrauca no notikuma vietas, pārkāpjot likumā noteikto kārtību. Negadījumā bojāti abi transportlīdzekļi. Par notikušo noformēts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 7. septembrī saņemta informācija par 13 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 12 administratīvo pārkāpumu lēmumi. Reģistrēti divi ceļu satiksmes negadījumi.

Savukārt Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 7. septembrī saņemta informācija par 108 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 69 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tajā skaitā 37 par ātruma pārsniegšanu un viens par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā. Reģistrēti 13 ceļu satiksmes negadījumi, vienā ir cietušas divas personas. 

Pievieno komentāru

Komentāri 2

to loks

Vecumniekos jau ir viens liels bardaks

pirms 8 mēnešiem, 2020.09.08 19:12

Vietējās ziņas