Saduras automašīnas Zaļajā ielā Bauskā 4

Bauskā 28. septembrī konstatētas iespējamas viltojuma pazīmes traktortehnikas «John Deere» numerācijā. Par notikušo sākts kriminālprocess, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Bauskā, Zaļajā ielā, 28. septembrī notikusi sadursme starp automašīnu «Mercedes-Benz» un «Audi A4 Avant». Abi automobiļu vadītāji noformējuši saskaņoto paziņojumu.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 28. septembrī saņemta informācija par 15 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti deviņi administratīvo pārkāpumu lēmumi, tajā skaitā viens par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā. Reģistrēti divi ceļu satiksmes negadījumi.

Savukārt Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 28. septembrī saņemta informācija par 141 gadījumu, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 67 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tajā skaitā 32 par ātruma pārsniegšanu. Par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā sākts viens administratīvā pārkāpuma process. Fiksēti 18 ceļu satiksmes negadījumi. Reģistrēta viena zādzība no mājokļa un viena velosipēda zādzība.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Gramatika

Ko pēc tam dara ar tām sadurtajām automašīnām?

pirms 28 dienām, 2020.09.29 20:11

"Valodniekam"

Jāiet uz skolu mācīties, lai atšķirtu vārdus "saduras" un "sadurtas".

pirms 27 dienām, 2020.09.30 09:05

viktorija

haaaaa, sadurtās mašīnas asiņo un jāliek plāksteri vai pat jāmeklē asins donors

pirms 27 dienām, 2020.09.30 12:54

Caurkritušās brūtes

Izskatās pēc kaut kādas personiskas nepatikas. Vienmēr, kad raksta autore ir šī žurnāliste, neatkarīgi no tēmas, parādās stulbi un bezjēdzīgi komentāri. Tā vien liekas, ka kādai ir brūtgāns aizvilts un tā nu te plosās.
Ej mežā sēnes lasīt, priecājies par skaisto laiku nevis filozofē par gramatiku!

pirms 27 dienām, 2020.09.30 16:23

Vietējās ziņas