Saduras automobiļi Bauskā 1

Bauskā, Mēmeles ielā, 22. aprīlī vīrietis, vadot automašīnu «BMW-530», iebrauca pretējā joslā un sadūrās ar pretim braucošo «Audi A4». Par notikušo noformēts administratīvā pārkāpuma protokols, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 22. aprīlī saņemta informācija par 16 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā noformēti septiņi administratīvā pārkāpuma protokoli, tajā skaitā viens par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā. Reģistrēti trīs ceļu satiksmes negadījumi, vienā ir cietusi viena persona.

Savukārt Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 22. aprīlī saņemta informācija par 125 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā noformēti 84 administratīvā pārkāpuma protokoli, tajā skaitā 37 par ātruma pārsniegšanu. Reģistrēti 13 ceļu satiksmes negadījumi, kur vienā gadījumā ir cietusi viena persona. Reģistrēta viena zādzība no mājokļa un viena velosipēda zādzība. 

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Benders

Jāgaida iecava ciemos, gan jau šiem atkal nebūs skaidrība vai te kāds māk vai nemāk skrūvēt behu un audāru

pirms gada, 2020.04.23 21:03

Vietējās ziņas