Saduras automobiļi Bauskā; ir cietušais

Bauskā, Kalna un Draudzības ielas krustojumā, 7. jūlijā sieviete vadīja automašīnu «Opel Astra» un izraisīja sadursmi ar automobili «Ford S-Max».

Negadījumā traumas guva automašīnas «Ford S-Max» vadītājs, kurš tika nogādāts ārstniecības iestādē. Par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Pēc šī ceļu satiksmes negadījuma Kalna un Draudzības ielas krustojumā Bauskā ugunsdzēsēji glābēji ar absorbenta palīdzību savāca uz ceļa izlijušo šķidrumu un sakārtoja brauktuvi, informē Viktorija Gribuste, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore.

Bauskas novada Codes pagastā 7. jūlijā vīrietis vadīja velosipēdu, būdams 2,81 promiles alkohola reibumā. Par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 7. jūlijā saņemta informācija par desmit gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti septiņi administratīvo pārkāpumu lēmumi, tai skaitā viens par velosipēda vadīšanu alkohola reibumā. Reģistrēts viens ceļu satiksmes negadījums, kurā cietusi viena persona.

Savukārt Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 7. jūlijā saņemta informācija par 119 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 87 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tai skaitā 51 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu. Par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā sākti divi kriminālprocesi. Fiksēti seši ceļu satiksmes negadījumi, divos ir cietušas divas personas. Reģistrēta viena zādzība no mājokļa un viena velosipēda zādzība.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas