Saduras automobiļi Ceraukstes pagastā

Bauskas novada Ceraukstes pagastā 11. februārī vīrietis, vadot automašīnu «Honda CRV», neievēroja drošu intervālu, tādējādi notika sadursme ar automašīnu «Volkswagen Passat».

Par mašīnu sadursmi Ceraukstē sākts administratīvā pārkāpuma process, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 11. februārī saņemta informācija par 12 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 14 administratīvo pārkāpumu lēmumi. Reģistrēti trīs ceļu satiksmes negadījumi.

Savukārt Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 11. februārī saņemta informācija par 107 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 87 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tajā skaitā 20 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu. Par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā sākti četri administratīvā pārkāpuma procesi un divi kriminālprocesi. Reģistrēti 20 ceļu satiksmes negadījumi.


Pievieno komentāru

Vietējās ziņas