Saduras automobiļi Ceraukstes pagastā 1

Bauskas novada Ceraukstes pagastā 5. oktobrī vīrietis vadīja automašīnu «Renault Trafic» un nedeva priekšroku pa galveno ceļu braucošam kravas transportlīdzeklim «Volvo FH», tādējādi notika sadursme.

Minētajā negadījumā bojāti abi transportlīdzekļi. Par notikušo ir noformēts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 5. oktobrī saņemta informācija par 21 gadījumu, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti astoņi administratīvo pārkāpumu lēmumi, tai skaitā divi par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu. Reģistrēti četri ceļu satiksmes negadījumi.

Savukārt Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 5. oktobrī saņemta informācija par 118 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 75 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tai skaitā 36 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu. Par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā sākts viens administratīvā pārkāpuma process. Fiksēti 14 ceļu satiksmes negadījumi, divos ir cietušas trīs personas. Reģistrētas divas zādzības no mājokļa, viena velosipēda un viena automašīnas zādzība.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas